مدیر کانون فرهنگی هنری امام باقر (ع) آبیک: توزیع ۱۵۰۰ پرس غذای گرم در بین خانواده های نیازمند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


احمدیان از طبخ و توزیع یک هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم در بین خانواده های نیازمند توسط کانون فرهنگی امام باقر (ع) آبیک خبر داد.


«حسین احمدیان» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در قزوین گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم برنامه های متعددی در کانون فرهنگی هنری امام باقر (ع) مسجد شهید کاظمی آبیک اجرایی شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری امام باقر (ع) آبیک ادامه داد: یکی از برنامه های ما که در مناسبت های مختلف هم انجام می شود طبخ و توزیع غذا در بین خانواده های نیازمند است که به مناسبت عید غدیر هم یک هزار و 500 پرس غذای گرم طبخ و توزیع شد.

وی عنوان کرد: برنامه دیگر ما برگزاری شب شعر غدیر بود که با حضور شعرای شهرستان آبیک در مسجد شهید کاظمی برگزار شد که این مراسم با حضور شعرا و اقشار مختلف مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی دایر شد.

احمدیان اعلام کرد: اجرای سرود خیابانی در شب عید غدیر و همچنین در شهر خاکعلی در روز عید غدیر از دیگر برنامه هایی بود که توسط کانون فرهنگی هنری امام باقر (ع) آبیک برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: کانون فرهنگی هنری امام باقر (ع) آبیک در مناسبت های مختلف برنامه های متعددی را اجرا می کند که امیدواریم بتوانیم با اجرای این برنامه ها بین مسجد و به ویژه نسل امروز ارتباط محکمی را ایجاد کنیم.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.