ضرورت احداث استخر جمع آوری شیرابه ایستگاه موقت پسماند شهری آبیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک گفت: احداث استخر جمع آوری شیرابه ایستگاه موقت و تعیین جایگاه نخاله شهری از اقداماتی است که شهرداری آبیک باید آن را انجام دهد.


به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، امید رحمانی درباره مصوبات کارگروه مدیریت پسماند شهرستان آبیک گفت: لازم است دستگاه قضا با مسئولینی که مصوبات و قوانین محیط زیستی را اجرا نکرده و ترک فعل می‌کنند برخورد کند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک ادامه داد: شهرداری آبیک موظف است ظرف مدت دو ماه با همکاری نیروی انتظامی و بهزیستی نسبت به شناسنامه دار کردن زباله گردها در سطح این شهر اقدام کند.

وی عنوان کرد: احداث استخر جمع آوری شیرابه ایستگاه موقت و تعیین جایگاه نخاله شهری نیز از اقداماتی است که شهرداری باید آن را انجام دهد.

این مسئول بیان کرد: شبکه بهداشت موظف است بر اساس ضوابط و دستورالعمل‌های مدیریت پسماند نسبت به پیگیری مدیریت پسماندهای پزشکی در شهرستان و صدور اخطاریه و پیگیری از مرجع قضائی اقدام کند.

رحمانی در پایان گفت:  شهرداری و آب و فاضلاب زیاران موظف شدند، پیگیری‌های لازم در خصوص مدیریت فاضلاب شهری و جلوگیری از ورود به منابع پذیرنده را انجام دهند.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.