سواری پژو با ۵۰ کیلوگرم تریاک در قزوین توقیف شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


قزوین – ایرنا – فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه سواری پژو، کشف ۵۰ کیلوگرم تریاک و دستگیری یک نفر در این خصوص در قزوین خبر داد


به گزارش ایرنا، سردار علی ابراهیمی روز جمعه با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پی کسب خبری مبنی بر انتقال مواد مخدر توسط یکی از قاچاقچیان به استان قزوین، شناسایی و دستگیری فرد مذکور را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از شناسایی و کسب اطمینان از انتقال مواد و شناسایی خودروی فرد مذکور، اکیپی از ماموران عملیات ویژه، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به همراه ماموران انتظامی شهرستان آبیک در عوارضی قزوین-کرج مستقر شدند و بلافاصله با مشاهده خودرو دستور توقف آن را صادر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین بیان داشت: متهم با مشاهده ماموران بدون توجه به دستور ایست با افزایش سرعت قصد متواری شدن از محل را داشت که طی تعقیب و گریز انجام شده، دستگیر و در بازرسی از خودرو، ۵۰ کیلوگرم تریاک جاساز شده کشف شد.

سردار ابراهیمی با بیان اینکه متهم به همراه مواد کشف شده و خودرو با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی معرفی شد، از شهروندان خواست تا در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت در این خصوص مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.