دعوت امام جمعه شهر آبیک برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی‌میرامینی، امام جمعه شهر آبیک با صدور پیامی از عموم مردم این شهر برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، امام جمعه شهر آبیک، با ارسال پیامی از عموم مردم برای مشارکت فعال در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. در متن پیام وی آمده است:

اشاعه و ترویج فرهنگ و معارف اسلامی و سیره و سبک زندگی اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به ویژه حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع)، که ارزش و برکت کشور عزیزمان به یمن وجود با برکت این بزرگوار است، از اهم وظایف تمامی دستگاه ها و متولیان فرهنگی است.

یازدهمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی که به همت نهاد کتابخانه های کشور و در استان توسط اداره کل کتابخانه ها و در شهرستان آبیک به همت اداره کتابخانه های شهرستان در فضای مجازی در حال برگزاری است، علاوه برترویج فرهنگ کتابخوانی، می تواند در روح لطیف جوانان و نوجوانان تاثیرات بسیار مثبت و ارزشمند داشته و زمینه رشد و تعالی فردی و اجتماعی را فراهم کند. لذا از تمامی فرهنگ دوستان شهر آبیک، دعوت می کنم در این جشنواره حضور فعال داشته باشند تا از فیوضات معنوی این فعالیت فرهنگی، بهره‌مند شوند.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.