در جلسه آموزش خانواده آبیک؛ راهکارهای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برای فرزندان جانبازان تشریح شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


راهکارهای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله سوء‌مصرف مواد مخدر برای فرزندان جانبازان در جلسه آموزش خانواده آبیک تشریح شد.


به گزارش ایثار واحد قزوین، جلسه آموزش خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله سوء‌مصرف مواد مخدر برای فرزندان (متولدین 76 تا 90) جانبازان زیر 20 درصد برگزار شد.
در این جلسه، تورنینی روانشناس مطالبی در خصوص اعتیاد، علل گرایش مصرف مواد مخدر و علت‌های عدم موفقیت افراد در ترک اعتیاد بیان کرد.
وی همچنین به راهکارهای تربیت فرزندان اشاره کرد و گفت: با بهره‌گیری از بهترین راهکارها می‌توان رغبت جوانان را در سوء‌مصرف مواد مخدر به صفر رساند.
وی در ادامه نحوه صحیح تربیت فرزندان و راهکارهای آن را برای مدعوین تشریح کرد.
در ادامه جلسه، سرهنگ صفری جانشین کلانتری شهرستان آبیک مطالبی پیرامون انواع مواد مخدر و علائم مصرف آن و همچنین سروان امیری مسئول ستاد مبارزه با موادمخدر شهرستان آبیک مطالبی در خصوص واکنش‌های افراد در زمان حین و بعد از مصرف مواد مخدر بیان کرد.
در جلسه فوق، کتاب (راهکارها و شیوه‌های افزایش محبت بین همسران از منظر اسلام و روانشناسی) و کتاب (شما عظیم‌تر از آنی هستید که می‌اندیشید) بین مدعوین توزیع شد.
گفتنی است در جلسه یاد شده، جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک سوالات خود را مطرح و از کارشناسان مربوطه پاسخ‌های لازم را دریافت کردند.
لازم به ذکر است داود روح‌اللهی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک در جلسه آموزش خانواده حضور داشت.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.