استاندار قزوین: کارهای بزرگی در قزوین با وجود تنگناهای اقتصادی شکل گرفته است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


استاندار قزوین گفت: کارهای بزرگی در استان ما با وجود تنگناهای اقتصادی و بی پولی در این سال ها شکل گرفته که منجر به افزایش رفاه حال مردم شده است.


هدایت الله جمالی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کارهای بسیار بزرگی در استان با وجود بی پولی و تنگناهای شدید مالی شکل گرفت که از جمله آن باید به افتتاح سد نهب اشاره کرد.

استاندار قزوین گفت: به زودی نیز کار ساخت سد بالاخانلو به اتمام می رسد و آب شرب سد طالقان نیز با اجرای طرح آبرسانی از طریق لوله در آینده نه چندان دور به آبیک و ۱۴ شهر استان خواهد رسید

وی اظهار داشت : امروز کشور ما در شرایط سختی قرار دارد که این سختی و دشواری در سایه تضارب آرا و استفاده از همه ظرفیت نخبگان می تواند حل شود.

جمالی پور اضافه کرد: هر مسوول و مدیری که از همه ظرفیت های موجود در حل مشکلات استفاده کند هم عاقبت بخیر می شود و هم میان مردم خوش نام باقی می ماند و مشکلات کشور و استان نیز تدبیر و اداره می شود.

استاندار قزوین گفت: ما امروز سعی کرده ایم بر مبنای مدارا، مشورت و تفاهم عمومی با هم کار کنیم و اگر استان ما کمترین مشکلات را دارد به این دلیل بوده که صداهای مسوولان در استان یکی است.

جمالی پور افزود: امروز در استان همه نهادها و دستگاه ها از استانداری گرفته تا نیروهای مسلح و دستگاه قضا یک صدا بوده و هدف واحد آنها رسیدگی به مسایل و مشکلات مردم است.

وی با بیان اینکه خیلی از مشکلات استان قزوین از سالیان گذشته ایجاد شده و موضوع تازه ای نیستند،گفت: ما وارث یکسری مشکلات جدی از گذشته بودیم که سعی کردیم آنها را در سایه تدبیر، همدلی و هماهنگی پیگیری و حل کنیم.

استاندار قزوین اضافه کرد: از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی قدردانی می کنیم که به رغم سلایق سیاسی مختلف، همکاری و همراهی بسیار خوبی با ما داشته اند و نفع این همکاری را نیز مردم برده اند که امیدواریم این رویه همچنان تداوم داشته باشد.

این مسوول افزود: امسال اعتبارات عمرانی استان که ۲۸۰ میلیارد تومان بود به هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت که در سایه همدلی، مجاهدت و پیگیری کارها میسر شد و بودجه جاری استان را دوبرابر کردیم که باید از تمامی تلاش های صورت گرفته در این زمینه قدردانی کنیم.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.