اختصاص 104 میلیارد تومان اعتبار به حوزه عمرانی شهرستان آبیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: با افزایش قابل توجه اعتبارات محرومیت زدایی می توانیم پروژه های بیشتری را برای اجرا به بسیج سازندگی واگذار کنیم.


به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ لطف اله سیاهکلی در جلسه توزیع اعتبارات شهرستان آبیک گفت: امسال با تلاش مجموعه مدیران ارشد استان از جمله استاندار، رئیس مدیریت و برنامه ریزی و نمایندگان استان و همکاری ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور خوشبختانه بودجه استان از ۴۰۰ میلیارد تومان به یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت و در اعتبارات محرومیت زدایی هم رشد قابل توجهی داریم و این اتفاق می تواند روند اجرای پروژه های عمرانی را شتاب بخشد.

وی اظهارداشت: امسال مدیران استانی شرایط بهتری در اجرای پروژه ها دارند و گشایش قابل توجهی در بودجه استان رخ داده که می تواند دستاورد های مطلوبی داشته باشد.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اولویت های بودجه استان در بخش های تامین آب شرب و کشاورزی، ساخت راههای روستایی و اصلی، بخش سلامت و ساخت مسکن و عمران روستایی است و باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا بتوانیم طرح های نیمه تمام را تکمیل کنیم.

سیاهکلی با تأکید بر تهیه تجهیزات مورد نیاز برای انتقال آب به مزارع کشاورزی روستاییان یادآورشد: از مسئولان جهاد کشاورزی انتظار داریم نسبت به خرید لوله های آب و تسریع در انتقال آب به مزارع اقدام کنند تا در این شرایط کم آبی دچار چالش نشویم.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس با بیان اینکه مسجد می تواند به عنوان محور فعالیت های اجتماعی، سیاسی و دینی در روستاها قرار گیرد افزود: با اختصاص بودجه مناسب می توانیم از نقش مساجد در اجرای طرحها بیشتر استفاده کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت بسیج سازندگی در اجرای طرح های محرومیت زدایی گفت: بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی با بهره گیری از ظرفیت های مردمی می توانند امور عمرانی را با کمترین هزینه و سرعت بالا اجرا کنند لذا انتظار می رود پروژه های بیشتری به این نهاد واگذار شود تا مسیر خدمت رسانی هموار شود.

در این جلسه علی رحمانی معاون سازمان برنامه و بودجه استان قزوین اظهارداشت: بیشترین بودجه اختصاص یافته در استان در بخش های آب و راه است.

شهرام احمدپور فرماندار آبیک هم گفت: ۱۰۴ میلیارد تومان اعتبار به حوزه عمرانی شهرستان آبیک اختصاص یافته که جا دارد از پیگیری استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نمایندگان استان هم تشکر و قدردانی کنیم.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.