سه شنبه, 07 خرداد 1398 20:16

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آبیک از صدور موافقت اصولی دو کمپ جدید ترک اعتیاد در این شهرستان خبر داد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها:

یوسف کازانی در حاشیه بازدید از کارگاه اشتغال در حال احداث یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد شهرستان آبیک واقع در روستای حسین‌آبادکرد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین گفت: مراحل صدور پروانه فعالیت دو کمپ جدید ترک اعتیاد در کمیسیون اداره کل بهزیستی استان قزوین در مرحله پیگیری قرار دارد.

وی افزود: در حال حاضر سه کمپ ترک اعتیاد در شهرستان آبیک وجود دارد و در این کمپ‌ها 87 نفر به صورت اختیاری و اجباری پذیرش شده‌اند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آبیک ادامه داد: برای جمع‌آوری معتادان متجاهر شهرستان آبیک به دلیل وجود بیش از 20 نفر ازاین معتادان، دو کمپ در حال فعالیت به عنوان کمپ‌های معین انتخاب شده‌اند.

کازانی اضافه کرد: بهبودیافتگان پس از ترک اعتیاد و خروج از کمپ نیاز به حمایت معنوی و فکری خانواده و پذیرش اجتماع دارند تا بتوانند به وضعیت گذشته خود بازگردند که ایجاد اشتغال برای آنان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: خانواده‌ها نباید پس از ترک اعتیاد و بهبودی افراد، به سرزنش و سرکوفت آنها بپردازند بلکه باید کمکشان کنند به زندگی عادی خود بازگردند ازسویی جامعه لازم است در پذیرش بهبودیافتگان تاثیرگذار باشد.

این مسئول تصریح کرد: راه‌اندازی کارگاه‌های اشتعال ویژه بهبودیافتگان بهترین راهکار برای خروج از کمپ‌داری مطلق است و کمپ بهاری دوباره شهرستان آبیک این مهم را در دستور کار قرار داده که با ارائه طرح از سوی موسس این کمپ و فراهم شدن مقدمات آن، زمینه ایجاد اشتغال افراد بهبودیافته در کارگاه روستای حسین‌آباد کرد صورت می‌گیرد.

خواندن 721 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.