سه شنبه, 07 خرداد 1398 16:25

فرمانده انتظامی آبیک از ناکامی یک قاچاقچی که قصد انتقال مقادیری مواد مخدر از یکی از استان‌های جنوبی قزوین را داشت، خبرداد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها:

سرهنگ حسنوند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی توسط عوامل عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد یک نفر سابقه دار با استفاده از وسایل نقلیه عمومی قصد انتقال مقادیری مواد مخدر از یکی از استان‌های جنوبی به قزوین را دارد که بررسی موضوع در دستور کارعوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با تشکیل ۲ اکیپ از عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان “آبیک”پس از هماهنگی‌های لازم با مراجع قضائی طی انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی لازم در محورهای مواصلاتی با تلاش ماموران خودروی حامل فرد مورد نظر شناسائی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی آبیک افزود: در بازرسی از وسایل همراه وی مقدار ۸ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

سرهنگ حسنوند در پایان با اشاره به این که متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد از مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در خصوص نگهداری یا توزیع مواد مخدر بلافاصله موضوع را از طریق تماس با ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

خواندن 820 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.