سه شنبه, 07 خرداد 1398 16:18

قاچاق دام و محصولات کشاورزی در شهرستانهای استان قزوین کنترل شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها:

به گزارش خبرگزاری همسو نیوز شهرام احمدپور در کارگروه خرید تضمینی محصولات کشاورزی که پیش از ظهر سه شنبه در استانداری برگزار شد اظهار داشت: شهرستان آبیک از مناطقی است که به دلیل موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد در سال‌های گذشته شاهد قاچاق دام بوده که با جدیت و برنامه ریزی انجام شده توانستیم این روند را امسال کنترل کنیم.

احمدپور بیان کرد: هرچند قاچاق دام و محصولات کشاورزی بویژه گندم در آبیک کنترل شده اما لازم است قاطعیت بیشتری از سوی دستگاه قضائی و نیروی انتظامی صورت گیرد تا این روند متوقف شود.

فرماندار شهرستان آبیک یادآور شد: بد عهدی برخی دستگاه‌های اجرایی موجب نارضایتی کشاورزان شده و در سال گذشته در تأمین سوخت نهاده‌های کشاورزی کوتاهی شد که امیدواریم امسال این موضوع جدی گرفته شده و شاهد همکاری بیشتری باشیم تا کشاورزان مشکلی نداشته باشند.

وی اضافه کرد: شهرستان آبیک در تولید محصولات مهم کشاورزی از جمله گندم، جو و کلزا رتبه اول را در استان دارد لذا انتظار داریم هزینه خرید محصولات به موقع پرداخت شود تا کشاورزان دغدغه‌ای نداشته باشند.

احمدپور اظهار داشت: در شورای تأمین استان در خصوص خرید تضمینی محصولات کشاورزی و نیز قاچاق گندم به صورت تخصصی گفتگو خواهیم کرد و امیدواریم با نظارت بیشتر از مشکلات این بخش کاسته شود.

در ادامه سعید نبیل رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: میدان خشکبار و تره بار ظرفیت بسیاری خوبی در شهر قزوین است که باید بتوانیم از آن استفاده بهینه کنیم.

وی بیان کرد: این میدان می‌تواند مانند یک مرکز خرید ذخیره در شرایط خاص مورد استفاده قرار گیرد و به تسریع در امور کمک کند که انتظار داریم ظرفیت آن مورد توجه کارشناسی قرار گیرد

خواندن 245 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.