چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398 23:28

ابعاد تازه اي از قتل زن آبيکي و جراحات شديد همسر مقتول

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبارآبیکی ها:

خبرگزاري آريا - دادستان عمومي و انقلاب شهرستان آبيک ابعاد تازه اي از قتل اخير در آبيک را تشريح کرد.
سعيد احمدزاده دادستان عمومي و انقلاب شهرستان آبيک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري آريا با اشاره به قتل صورت گرفته در ماه گذشته در آبيک با بيان اينکه قاتل هم اکنون در زندان به سر مي‌برد،اظهار داشت: با توجه به وارد آمدن ضربات متعدد چاقو به همسر مقتول ميزان ديه به اندازه 2 ديه کامل يعني حدود 540 ميليون تومان تعيين شده است.
 وي در ادامه افزود: ضربات متعددي به سينه ، پهلو و شکم فرد مذکور وارد شده و دچار پارگي طحال نيز گرديده بود که مورد عمل جراحي قرار گرفت.
 دادستان آبيک افزود: همچنين ضرباتي به سمت چپ شکم، بالاي ران، پهلوي چپ، قفسه سينه سمت چپ، دو ساعد وارد آمده بود و خراشيدگي و بريدگي در گيجگاه سمت چپ و ران چپ نيز وجود داشت .
دادستان آبيک در پاسخ به اينکه آيا ضارب قصد کشتن فرد را داشته يا خير اظهار داشت: زماني که فرد چاقو را فرو مي کند به قصد قتل مي باشد که در اين خصوص بازسازي صحنه قتل نيز انجام شده است .
وي همچنين اظهار داشت: در خصوص مقتول نيز سر و صورت خراشيدگي داشت و دو جراحت عميق که هر کدام 13 سانتي متر بود وارد شده بود و در قسمت گردن نيز که منتهي به بريدگي ناي و عروق گردن نيز شده بود .همچنين دو ضربه چاقو به قفسه سينه وارد شده  و دو بريدگي نيز در آرنج و ساعد وجود داشت.
 دادستان عمومي و انقلاب شهرستان آبيک تصريح کرد: کسي که کاغذ هاي سفيد با استامپ با خود برده و چاقو نيز به همراه داشته نشانگر اين است که باهدف رفته است، به نحوي که پس از قتل، مقتول را به اتاق کشيده و سپس از او اثر انگشت گرفته است.
احمدزاده تصريح کرد: کسي که قصد قتل نداشته باشد وقتي قتل اتفاق بيفتد فرد قادر به هيچ کاري نيست در حالي که وي بعد از قتل از مقتول اثر انگشت مي گيرد.
احمد زاده در پاسخ به اينکه آيا قاتل با مقتول نسبتي نيز داشته است،اظهار داشت: باهم نسبتي نداشته اند اما قاتل براي اين زن و شوهر کار مي کرده و اخيرا اين زوج اقدامات لازم براي عزيمت به کشور آلمان را انجام داده بودند که اين اتفاق افتاد.
به گزارش آريا ، ساعت 19 روز 29 فرودين ماه در پي تماس تلفني مردي با پليس 110مبني بر قتل همسرش توسط يکي از دوستانش، بلافاصله عوامل گشت انتظامي آبيک جهت بررسي موضوع به محل حادثه اعزام مي شوند . با حضور ماموران انتظامي در محل حادثه مشخص شد موضوع قتل صحت داشته است و اين زوج آبيک مورد حمله يکي از دوستان خانوادگي خود قرار گرفته اند که متاسفانه به علت ضربات شديد چاقو، زن صاحبخانه به قتل رسيده و همسرش نيز به علت ضربات متعدد چاقو دچار  خونريزي شديدي شده بود که به بيمارستان منتقل مي شود.
  بلافاصله موضوع شناسايي و دستگيري متهم به قتل در شهرستان آبيک، با تشکيل کارگروهي از کارگاهان پليس آگاهي استان، شهرستان آبيک و بويين زهرا در دستور کار قرار مي گيرد که با اقدامات فني پليس متهم به قتل در شهر آبيک در کمتر از دو ساعت در منزل خود که قصد فرار داشت، شناسايي و بازداشت مي گردد.
قاتل هم اکنون در زندان به سر مي برد و قصاص قطعي است و در خصوص مرد مضروب نيز بايستي پرداخت ديه تعيين شده و مجازات مربوطه لحاظ گردد.

خواندن 1118 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.