چهارشنبه, 24 بهمن 1397 12:59

نقش ایثارگران در راهپیمایی 22 بهمن برجسته بود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیک:

به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه شورای اداری که در بنیاد شهرستان آبیک برگزار شد، ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم به ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر در راهپیمایی، گفت: اوج جشن‌ها و شادی‌های مردم در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، حضور چشم‌گیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن بود که تمام دنیا را شگفت زده کرد.
وی با بیان اینکه این حضور پیام‌های مختلفی برای دشمنان و دوستان داشت، افزود: دشمنان ایران اسلامی دریافتند که با وجود راه‌اندازی جنگ اقتصادی و رسانه‌ای، در برابر اراده و خواست مردم نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.
حقایق‌پور گفت: مسوولان نیز همانند گذشته متوجه شدند، مردم همیشه کارشان را به درستی انجام داده و پای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب ایستاده‌اند و اکنون نوبت آنان است که برای برون رفت از مشکلات موجود، همت و تلاش بیشتری کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به نقش ایثارگران در راهپیمایی 22 بهمن برجسته بود، افزود: حضور جانبازان به‌ویژه جانبازان قطع نخاعی در صف اول راهپیمایی و دوشادوش مردم نشان داد، آنان با وجود تمام مشکلات جسمی، به وظیفه ی ملی، میهنی و دینی خود عمل کرده و در حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.
گفتنی است: در این جلسه، بر ارایه برنامه‌های پیشنهادی جهت ایام 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا، پیگیری جذب 100 درصدی وام‌های مسکن، رفع اشکالات آماری سامانه سجایا، تعامل با دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی جهت حل مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر و رعایت نظم و انضباط اداری، تاکید شد.

خواندن 844 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.