چهارشنبه, 08 بهمن 1399 12:08

۴۲۰ طرح بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی در قزوین افتتاح می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


قزوین – ایرنا – مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر امسال ۴۲۰ طرح بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی روستایی و شهری در مناطق سیل زده استان به بهره برداری می‌رسد.

علی اصغر گونجی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای بازسازی و نوسازی این واحدهای مسکونی روستایی اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی در ادامه با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح مسکن شهری و اقشار کم درآمد استان در دهه مبارک فجر، افزود: در این ایام، ۱۶ واحد با ۱۰ میلیارد و ۵۴۸ میلیون ریال اعتبار در شهرستان آوج به بهره برداری می رسد.

گونجی با اشاره به طرح‌های قابل افتتاح هادی روستایی در استان، گفت: ۹ طرح هادی روستایی با ۳۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اعتبار در ۶ شهرستان استان همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

این مسوول با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی، اضافه کرد: ۴۷ واحد در آبیک با ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال، ۴۲ واحد در آوج با چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال، ۱۶۴ واحد در البرز با هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، ۲۶۳ واحد در بویین زهرا با ۱۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال،۱۰۸ واحد در تاکستان با پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و ۴۸۳ واحد در قزوین با ۲۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال به بهره برداری می رسند.

وی درباره پروژه‌های قابل افتتاح تامین مسکن خانواده‌های دارای دو معلول تحت پوشش بهزیستی در ایام الله دهه فجر، گفت: در این مدت تحت نظارت و مشارکت بنیاد مسکن استان ۶۱ واحد با یک میلیارد و ۹۸ میلیون ریال اعتبار افتتاح می شود که بودجه آنها، طبق تفاهم نامه منعقده بین بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان و سازمان بهزیستی به صورت بلاعوض به خانواده‌های بهزیستی دومعلول و بیشتر از سال ۹۴ تاکنون پرداخت شده است.

خواندن 9 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.