چهارشنبه, 17 دی 1399 10:25

کشف دستگاه های غیرمجازاستخراج بیت کوین در "آبیک"

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

اخبار آبیکی ها


گروه استان ها-قزوین-فرمانده انتظامی استان از کشف 162 دستگاه استخراج ارز ديجيتال غیرمجاز به ارزش تقریبی 20 میلیارد ریال در شهرستان آبیک خبر داد .

 

سردار "علی ابراهیمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در یکی از روستاهای اطراف آبیک، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: اکیپی از ماموران انتظامی شهرستان آبیک به همراه ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان بلافاصله به محل اعزام و پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از محل، 162 دستگاه ماینر به همراه متعلقات آن را کشف و در این رابطه یک نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه ارزش تقریبی این دستگاه هاتوسط کارشناسان مربطه 20 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: استفاده از دستگاه های ماینر به منظور استخراج و تولید ارز دیجیتال مستلزم اخذ مجوز های قانونی از اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره برق است و پلیس با کسانی که بدون مجوز قانونی اقدام به این کار کنند برابر قانون برخورد خواهد کرد.

خواندن 123 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.