چهارشنبه, 10 دی 1399 10:30

در آبیک صورت گرفت؛ اهدای ۲۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


رئیس کمیته امداد اداره آبیک گفت: با همکاری و هم افزایی یکی از خیرین نیک اندیش شهرستان آبیک، ۲۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد اهداء شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ دوستعلی حیدری در مراسم اهدای ۲۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند بیان کرد: یکی از ضرورت های ارائه خدمت به دانش آموزان نیازمند تأمین بستر لازم برای ادامه تحصیل آنهاست.

وی ادامه داد: این خدمت از خدمات اساسی کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای توانمند سازی فکری و فرهنگی ولینعمتان تحت حمایت است چراکه نباید اجازه دهیم فقر اقتصادی زمینه ای برای فقر فرهنگی و استمرار چرخه فقر در میان خانواده های نیازمند شود.

رئیس کمیته امداد اداره آبیک اضافه کرد: با همکاری و هم افزایی یکی از خیران نیک اندیش شهرستان آبیک، ۲۰ دستگاه تبلت به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال، برای دانش آموزان نیازمند تهیه و به آنها تحویل شد.

وی افزود: امیدواریم با استفاده از کمک خیران بتوانیم سایر دانش آموزان نیازمند را نیز از محرومیت استفاده از فضای مجازی برهانیم و بستر ادامه تحصیل را برای این عزیزان هم فراهم کنیم.

حیدری یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را از طریق مراجعه حضوی و یا کد مهربانی # ۰۲۸۳*۸۸۷۷* به نیازمندان آبیک اهداء کنند.

خواندن 70 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.