یکشنبه, 07 دی 1399 15:06

رئیس بنیاد شهرستان آبیک: روند خدمات‌دهی به ایثارگران در شهرداری تسهیل یابد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


به گزارش ایثار واحد قزوین، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر آبیک با داود روح‌اللهی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک دیدار کردند.
در این دیدار، روح‌اللهی گفت: شورای اسلامی شهر آبیک از جایگاه والایی در رسیدگی به امور شهری برخوردار است و اعضای آن می‌توانند با تصمیم‌های درست و به موقع مشکلات شهروندان را برطرف کنند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک افزود: شهروندان آبیک از جمله جامعه ایثارگران با برخی مسایل و مشکلات شهری روبرو هستند که اعضای شورا و مسئولان شهرداری می‌توانند در رفع آنها نقش بسزایی داشته باشند.
وی گفت: از اعضای شورا درخواست دارم که روند رسیدگی به درخواست‌های ایثارگران در شهرداری با حفظ مقام و جایگاه‌ آنان تسهیل یابد.
در ادامه این دیدار، عبدالله ملک‌پور عضو شورای اسلامی شهر آبیک گفت: در خدمت به ایثارگران هر کاری که در توان‌مان و براساس قوانین باشد، کوتاهی نخواهیم کرد.
وی با بیان اینکه ارایه خدمات به شهروندان آبیک بویژه ایثارگران وظیفه ماست، افزود: اعضای شورای این شهر با استفاده از راهکارهای موثری تلاش می‌کنند تا روند خدمات‌دهی به این عزیزان تسهیل یابد.
در ادامه این دیدار، حاضرین پیرامون موضوع‌های مختلف از جمله نامگذاری معابر به نام شهدا، مساعدت و تخفیف‌های کمیسیون ماده صد و صدور پروانه ساخت و ساز و عوارض شهرداری و پسماندها با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند.
سپس مسئولان با هدف ارایه خدمات آسان و سریع به جامعه ایثارگران تصمیم‌های مربوطه را اتخاذ کردند.

خواندن 67 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.