یکشنبه, 07 دی 1399 14:58

دیدار با 504 ایثارگر در آبیک انجام شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


مسئولان و کارکنان بنیاد شهرستان آبیک به منظور تکریم و خدمات‌رسانی با 504 خانواده شاهد و ایثارگر دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک با 504 خانواده شاهد و ایثارگر این شهرستان طی 9 ماه سال جاری دیدار کردند.
از این آمار 34 مورد با همسران شهدا، یک مورد با فرزندان شهدا و 91 مورد با والدین شهدا و 379 مورد با جانبازان و آزادگان بوده است.
در این دیدارها، مسئولان و کارکنان بنیاد با توجه به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به درب منازل جامعه ایثارگران مراجعه کرده و ضمن اهدای بسته‌های بهداشتی، جویای احوال آنها شدند.
دیدارهای فوق در قالب طرح سپاس، با خانواده‌های شهدا و ایثارگران انجام شده و یکی از مهمترین برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک است.
تجلیل و تکریم، برقراری ارتباط عاطفی، احصا و پیگیری جهت رفع مشکلات و تسهیل خدمات‌دهی به جامعه ایثارگران از جمله اهداف اجرای طرح یاد شده است.
مسئولان این نهاد در انجام دیدارهای فوق از مشارکت مدیران دستگاه‌های اجرایی و معتمدین معین بهره می‌برند تا بتوانند با تعداد بیشتری از جامعه ایثارگران دیدار کنند.
دیدار با جامعه ایثارگران فرصتی برای مسئولان بنیاد و دیگر دستگاه‌های اجرایی در جهت خدمت کردن به خانواده‌های شهدا و ایثارگران است تا بتوانند ذره‌ای از جانفشانی‌های آنها را جبران کنند.
خواندن 35 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.