یکشنبه, 23 آذر 1399 12:00

مدیرمخابرات منطقه قزوین: ۱۲ایستگاه تلفن همراه ایجاد شد/ بهره‌مندی ۲ هزار خانوار روستایی از اینترنت تلفن همراه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


 مدیرمخابرات منطقه قزوین گفت: طی دو ماه گذشته ۱۲ ایستگاه تلفن همراه ایجاد یا به نسل جدید تلفن همراه ارتقاء پیدا کرد.


محمدرضا نصرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار علم و فناوری صبح قزوین؛ با اشاره به نیاز روزافزون مردم به سرویس‌های مخابراتی‌ در ایام  کرونا و بهره‌مندی هر چه ‌بیشتر و بهتر آنها طی دوماه اخیر یک ایستگاه تلفن همراه روستایی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه۱۱ایستگاه تلفن همراه روستایی طی دوماه گذشته به تکنولوژی نسل سوم یا چهارم اتقاء پیدا کرد؛ افزود: ازمجموع ۱۲ ایستگاه تلفن همراه روستایی اعلام شده شش ایستگاه در شهرستان قزوین شامل ایلات قاقازان شرقی، معلم کلایه، رودبارشهرستان، خندان واقبال غربی است.

مدیرمخابرات منطقه قزوین عنوان کرد: همچنین دو ایستگاه در شهرستان بوئین‌زهرا شامل ابراهیم آباد وزین آباد، دو ایستگاه درشهرستان آبیک شامل بشاریات شرقی وغربی ودو ایستگاه درشهرستان‌ تاکستان شامل رامند شمالی وافشاریه است.

وی بیان کرد: درمجموع هزار و۹۲۱ خانوار روستایی با جمعیتی بالغ بر۶ هزار و۱۰۰ نفر از این امکانات به منظور استفاده از اینترنت تلفن همراه خصوصا درمسائل درسی و آموزشی بهره‌مند شدند.

این مقام مسئول تصریح کرد: افراد بهره‌مند از سرویس‌های ایجاد شده روستایی در شهرستان‌های اعلام شده ‌شامل ۴۰۲ خانوار با جمعیت بالغ بر هزار و ۴۶۹ نفر در شهرستان بوئین زهرا، ۴۹۲ خانوار با جمعیتی بالغ بر هزار و ۵۸۹ نفر در شهرستان تاکستان، ۵۴۷ خانوار با جمعیتی ‌بالغ‌ بر هزار و۸۳۴ نفر در شهرستان آبیک و۴۸۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر هزار و ۱۸۳ نفر در شهرستان قزوین هستند.

نصرآبادی در پایان گفت: مخابرات منطقه قزوین با تلاش کارکنان خدوم خود توانسته این امکانات را دراختیار مردم قراردهد و امیدواریم در آینده نزدیک تعداد دیگری از روستاهای استان از این امکانات بهره‌‌مند شوند.

خواندن 72 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.