سه شنبه, 20 آبان 1399 09:52

بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا از امروز ساعت ۱۸ فعالیت اصناف استان قزوین تعطیل می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، از ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر ماه سال جاری فعالیت واحد‌های صنفی استان قزوین محدود شده و صنوف تا ساعت ۱۸ ملزم به فعالیت هستند.


 به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین: با اشاره به آغاز محدودیت فعالیت صنفی در استان افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، از ۲۰ آبان تا ۲۰ آذرماه سال‌جاری فعالیت واحد‌های صنفی محدود شده و صنوف تا ساعت ۱۸ ملزم به فعالیت هستند.

منوچهر حبیبی با اشاره به فعالیت کسبه سه حوزه دارویی، بهداشتی و غذایی افزود: تمام صنوف، کسبه و بازار به جز صنوفی که مایحتاج ضروری مردم را در حوزه مواد غذایی، دارویی و بهداشتی تامین می‌کنند از امروز، فقط تا ساعت ۱۸ می‌توانند فعالیت کنند.

حبیبی عنوان کرد: همه صنوف ، کسبه ، بازار ملزوم به رعایت این مصوبه ملی بوده و سازمان صمت استان، اتاق اصناف، رؤسای اتحادیه‌ها و نیروی انتظامی ملزم به نظارت و برخورد جدی با متخلفین هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین اظهار کرد: هر صنفی که از ساعت ۱۸ فعالیت خود را تعطیل نکند، رئیس و مدیر آن صنف و رسته به دستگاه قضایی معرفی خواهد شد و قطعا برخورد قانونی جدی با او انجام می‌شود.

وی با اشاره به این که تعطیلی و محدودیت‌های موجود جهت حفظ سلامت مردم است از همشهریان محترم خواست تا با ستاد کرونا جهت اجرای جدی مصوبات ستاد همکاری لازم را داشته باشند و از بازارگردی و تردد در فضا‌های شلوغ خودداری نمایند تا از امروز شاهد خلوت شدن خیابان‌ها و مهار این بیماری مهلک باشیم.

جانشین ستاد پیشگیری از کرونا استان قزوین ضمن اشاره به اینکه برخی مشاغل شامل تعطیلی دوهفته‌ای هستند تصریح کرد: تالار‌های پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و مردانه، کافه ها، قهوه خانه‌ها و چایخانه‌ها و صبحانه سرا‌ها به مدت دو هفته به طور کامل تعطیل هستند و رستوران‌ها و فست فود‌ها فقط به صورت غذای بیرون بر فعالیت خواهند کرد.

حبیبی با اشاره به وضعیت استان در روز‌های کرونایی گفت: در حال حاضر از ظرفیت بیمارستان ارتش و مراکز درمانی نیرو‌های مسلح استفاده می‌کنیم و توصیه ما به همشهریان عزیز این است که تا حد ممکن در صورت ابتلا به بیماری در خانه بمانند و دوره درمان خود را در خانه بگذرانند.

خواندن 16 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.