سه شنبه, 06 آبان 1399 12:03

فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد کشف بیش از ۴۰ تن آرد احتکار شده در آبیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف هزار و ۳۶ کیسه آرد احتکار شده به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در شهرستان آبیک خبر داد


سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در راستای برخورد با اخلالگران و مفسدان اقتصادی، شناسایی باندهای سازمان یافته و احتکارکنندگان کالاهای اساسی در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: با اشرافیت اطلاعاتی و به دنبال دریافت خبری مبنی بر دپوی مقادیر زیادی آرد در یکی از انبارهای آبیک، بلافاصله در یک اقدام عملیاتی، مأموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی شهرستان به همراه بازرسین تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت و معدن در محل حاضر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ماموران در بازرسي از محل تعداد 960 کيسه 40 کيلويي و 79 کیسه 25 کیلویی آرد قاچاق به وزن 40 هزار و 375 کيلوگرم فاقد هرگونه مجوز قانوني را کشف کردند، گفت: بنا بر اعلام کارشناسان ارزش این محموله یک میلیارد و 100 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان تصریح کرد: برابر دستور قاضی تعزیرات حکومتی، انبار مورد نظر پلمب و پرونده قضائی در این خصوص تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد.

خواندن 14 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.