سه شنبه, 11 شهریور 1399 11:57

فرماندار آبیک: درس‌گیری مسئولان از سبک زندگی شهدا ضروری است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


سیره و منش شهیدان راه روشنی برای دولتمردان در خدمت‌رسانی با کیفیت و شایسته به آحاد جامعه است به همین دلیل درس‌گیری مسئولان از سبک زندگی آنها ضروری است.
به گزارش ایثار واحد قزوین، داود روح‌اللهی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک به همراه شهرام احمدپور فرماندار و جمعی از مسئولان با خانواده‌های شهدا دیدار کردند.
این دیدارها از مادر شهید حسین نظافتی و والدین شهید علیرضا نبی‌تبار صورت گرفت و مسئولان یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.
در این دیدارها، روح‌اللهی گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا افتخار بزرگ و ارزشمند است که نصیب ما شده و ما قدردان این نعمت هستیم.
وی افزود: در این دیدارها، مسئولان ضمن احوالپرسی و رفع مشکلات بازماندگان شهدا، از روحیه صبر و استقامت آنها در انجام وظایف‌شان، درس می‌گیرند.
در ادامه این دیدار، فرماندار شهرستان آبیک گفت: شهدا اسوه‌های صبر و استقامت و از بزرگترین سرمایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
احمدپور افزود: امروز ملت ایران قدردان فداکاری‌ها و ایثارگری‌های شهدا هستند و در تجلیل و تکریم این قشر معظم جامعه همت می‌کنند.
وی بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تاکید کرد و گفت: سیره و منش شهیدان راه روشنی برای دولتمردان در خدمت‌رسانی با کیفیت و شایسته به آحاد جامعه است به همین دلیل درس‌گیری مسئولان از سبک زندگی آنها ضروری است.
فرماندار شهرستان آبیک افزود: مسئولان هر چقدر بیشتر با اهداف و آرمان‌های شهدا آشنا شوند، انگیزه آنها در خدمتگزاری مطلوب به مردم و انجام وظایف‌شان دوچندان خواهد شد.
گفتنی است: در این دیدارها، مسئولان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از مقام والای خانواده‌های شهدا تجلیل کردند.
خواندن 27 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.