جمعه, 07 شهریور 1399 12:08

۷۵ پروژه در هفته دولت در شهرستان آبیک افتتاح شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


قزوین - ایرنا - فرماندار آبیک گفت: ۷۵ پروژه عمرانی و خدماتی با ۴۳۵ میلیارد تومان اعتبار در سطح شهرستان به مناسبت هفته دولت افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، شهرام احمدپور روز پنجشنبه در دیدار هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین با حجت الاسلام سید محمد امینی امام جمعه آبیک به مناسبت هفته دولت، افزود: این طرح‌ها با همه محدودیت‌های مالی و اعتباری،  تحریم‌های ناجوانمردانه و شرایط سخت اقتصادی به مرحله بهره برداری رسیدند.

احمدپور تصریح کرد: تنها ۲ پروژه از طرح‌های یاد شده کلنگ‌زنی و مابقی طرح‌ها قابل بهره برداری بودند که با همت بخش دولتی و خصوصی در بخش‌های آب، برق، گاز، زیرسازی جاده، صنایع و کشاورزی افتتاح شدند.

وی تامین آب شرب را یکی از دغدغه‌های مهم مردم این شهرستان دانست و افزود: سیاست دولت، بهره برداری از یک پروژه مهم استانی تا پایان دولت بود که در این راستا، پروژه آبرسانی به این شهرستان از سوی مدیریت ارشد استان معرفی شد.

 شاکله حکومت اسلامی بر اساس ولایت است

امام جمعه آبیک نیز در این دیدار گفت: شاکله تمدن اسلامی بر عنصر ولایت قرار دارد و امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی بر همین اساس حکومتمداری می کند.

حجت الاسلام سید محمد امینی افزود: امروزه مردم جامعه، تمدن اسلامی بر پایه ولایت را که در زمان امام حسین شکل گرفت، پذیرفته اند و معتقدند که باید این حکومت را در نهایت به دست صاحب اصلی آن یعنی حضرت ولی عصر (عج) برسانند.

وی ادامه داد: افرادی مانند شهید حاج قاسم سلیمانی‌ها در جامعه توانستند به بهترین شکل ممکن تمدن اسلامی را محقق سازند و گام‌های بلندی را برای تحقق آرمان‌های امام و انقلاب بردارند.

 غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا، افتتاح یک واحد دامپروری، بهره برداری از طرح آبیاری تحت فشار و افتتاح سه پروژه صنعتی از جمله برنامه‌های سفر استاندار قزوین به شهرستان آبیک است.

خواندن 22 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.