جمعه, 07 شهریور 1399 11:55

همزمان با ایام هفته دولت صورت گرفت: تقدیر از زکات دهنده نمونه با حضور استاندار قزوین

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


با حضور استاندار قزوین و مدیرکل کمیته امداد استان، یک واحد گاوداری ۸۰۰ رأسی به بهره برداری رسید و از مالک این واحد گاوداری که از زکات دهنده های فعال و نمونه شهرستان آبیک است، تقدیر شد.


به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ استاندار قزوین در مراسم بهره برداری از طرح توسعه گاوداری صادقی که در شهرستان آبیک به بهره برداری رسید، بیان کرد: امروز شاهد افتتاح یکی از پروژه هایی هستیم که با مشارکت مردم و البته مساعدت دولت اجرا شده است.

وی ادامه داد: براساس آنچه که مدیرکل کمیته امداد اعلام کرده اند، مالک این مرکز تولیدی از فعالان عرصه زکات است که باید از اقدامات همه جانبه این فعال به لحاظ حضور پرتلاش در عرصه تولید و زکات تقدیر و تشکر شود.

در ادامه مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در استان قزوین بیش از ۶۰ هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند که علاوه بر این افراد بیش از ۱۵ هزار نفر هم از کمک های موردی بهره مند هستند.

مهرعلی حق گویان عنوان کرد: برای خدمت به این نیازمندان نمی توانیم به اعتبارات دولتی تکیه کنیم چراکه این اعتبارات محدود بوده و در طرف مقابل مشکلات و نیازهای خانواده های تحت حمایت این نهاد و محرومین نامحدود است .

 وی تصریح کرد: کمیته امداد امام (ره) خود را وابسته به مردم و حلقه واسط بین مردم و محرومین می داند از این رو کمک های مردمی را جمع آوری و به دست محرومان می رسانیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: خدمت به محرومان نعمتی است که باید این فرصت را قدر بدانیم چراکه در روز رستاخیز تنها این کارها می تواند به ما توان حرکت در پل صراط را بدهد.

وی افزود: مجموع مشارکت های مردم استان قزوین بیش از ۳۶ میلیارد و ۸۵۱ میلیون تومان بوده  که نسبت به کمکهای ۲۴میلیارد و ۴۸۶ میلیون تومانی در مدت مشابه سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است.

حق گویان یادآورشد: در سرفصل زکات نیز مجموع زکات جمع آوری شده در چهار ماهه اول سال جاری بیش از ۹ میلیارد و ۷۳۹  میلیون تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با بیش از پنج میلیارد و ۵۸۴ میلیون تومان، ۷۸ درصد رشد داشته است.

شایسته ذکر است که در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و تابلو فرش از سوی استاندار قزوین به مالک این واحد گاوداری، از این زکات دهنده تقدیر و تشکر به عمل آمد.

خواندن 17 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.