سه شنبه, 20 خرداد 1399 09:51

مدیر مجتمع سوخت 139 طالبی آبیک خبر داد: آغاز تبدیل خودروهای بنزینی به گازسوز CNG تاکسی، وانت پیکان، نیسان و وانت مزدا در مجتمع سوخت 139 طالبی آبیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


خبرگزاری آریا- شهاب الدین طالبی از آغاز تبدیل خودروهای بنزینی به گازسوز CNG تاکسی، وانت پیکان، نیسان و وانت مزدا در مجتمع سوخت 139 طالبی آبیک خبر داد.
شهاب الدین طالبی مدیریت مجتمع سوخت 139 طالبی آبیک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آریا اظهار داشت : مفتخریم اعلام کنیم که روند تبدیل خودروهای بنزینی به گازسوز CNG  تاکسی با‌ پلاک " ع و ت " و وانت پیکان، نیسان و وانت مزدا با یارانه دولتی (به صورت رایگان) به عنوان اولین مرکز در کشور بصورت پایلوت در این مجتمع واقع در کمربندی شهر آبیک آغاز شده است.
وی افزود: کلیه مراحل ثبت نام و صدور گواهی سلامت برای خودروها در همین مرکز به طور رایگان انجام می شود و متقاضیان می توانند به مجتمع سوخت 139 طالبی مراجعه نمایند و جهت کسب هرگونه اطلاعات نیز می توانند با شماره 02832899400 تماس حاصل نمایند.
طالبی اظهار کرد: طبعاً با اعلام مراجع ذیربط ، در مرحله بعدی خودروهای آژانس،اسنپ، ادارات، خودروهای عمومی و شخصی در دستور کار خواهد بود که اعلام خواهیم کرد.

خواندن 82 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.