چاپ کردن این صفحه
یکشنبه, 14 ارديبهشت 1399 18:11

رئیس شورای شهر آبیک اعلام کرد: منزل مسکونی شهردار در حال تعمیر است، به زودی شهردار ساکن آبیک می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


یکی از شروط شورا برای شهرداری آبیک سکونت شهردار در آبیک بود که در روزهای اخیر مورد انتقاد در فضای مجازی واقع شد و رئیس شورای شهر در این باره توضیح داد.

اسماعیل عبادی رئیس شورای شهر آبیک در گفتگو با پایگاه خبری آبیک در خصوص انتشار برخی مطالب در فضای مجازی مبنی بر عدم انجام شرط اسکان شهردار آبیک در این شهر اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرداری آبیک برای سکونت شهردار یک باب منزل مسکونی در اختیار دارد این امر در دستور کار قرار داشت اما به علت اینکه دارای مشکلاتی بود و نیاز به تعمیرات اساسی داشت در دست تعمیر قرار گرفت.
اسماعیل عبادی افزود: بر این اساس با توجه به اقدامات صورت گرفته به زودی کار تعمیر ساختمان مذکور به پایان می رسد و شهردار آبیک نیز در آن ساکن خواهد شد.
رئیس شورای شهر آبیک در خصوص آبگرفتگی های روز گذشته در پی بارش باران  نیز گفت: طراحی جوی های شهری برای حالت نرمال است و باران شدیدی که روز گذشته بارید و موجب ایجاد حجم زیاد آب در جوی ها و ایجاد آبگرفتگی شد در هر شهر دیگر نیز اتفاق می افتد  که بصورت لحظه ای رخ  می دهد و با حضور نیروهای خدمات شهری مرتفع گردید .
وی اظهار کرد: در همان زمان رئیس شورا و شهردار و فرماندار در سطح شهر بودیم که نیروهای خدمات شهری نیز با حضور خود اقدام به رفع آبگرفتگی نمودند .
عبادی در پایان در رابطه با امکان وقوع سیلاب و آمادگی شهرداری آبیک نیز گفت: همه ساله قبل از بارش ها لایروبی مسیل ها و رودخانه ها انجام می شود و امسال نیز از سوی شهرداری انجام شده و مردم آبیک نگرانی در این زمینه نداشته باشند

خواندن 122 دفعه