چاپ کردن این صفحه
یکشنبه, 31 فروردين 1399 19:56

فرماندار آبیک متذکر شد؛ سهمیه آرد نانوایانی که دستورالعملهای ابلاغی را رعایت نکنند کاهش می‌یابد/فعالیت رستورانها فقط به شکل غذای بیرون بر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 اخبار آبیکی ها


فرماندار آبیک گفت: اگر واحدهای نانوایی دستورالعملهای ابلاغی در پیشگیری از کرونا را جدی نگیرند و رعایت نکنند از سهمیه آرد آنان کاسته شده و به واحدهای نانوایی فعال داده می‌شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه جامع اطلاع رسانی آبیک، شهرام احمدپور شهرستان آبیک اظهار کرد: تعدادی از تخلفات واحدهای نانوایی شهرستان آبیک مربوط به کسر چونه بوده که تخلف محسوب می‌شود و به عنوان حق الناس باید رعایت شود.
وی افزود: صاحبان رستورانها و ساندویچ فروشیها فقط مجاز به صورت غذای بیرون بر هستند بنابراین اگر در این واحدها تجمع افراد برای سرو صورت گیرد، برخورد می‌شود.
فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی کاسپین یک و یک واحد تولیدی  در شهرک صنعتی کاسپین دو تا چند روز دیگر نسبت به تولید ماسک اقدام خواهند کرد.
در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان آبیکادامه داد: با همکاری و پای کار آمدن تمام مسئولان و نیروهای مردمی خودجوش و اطلاع رسانی اصحاب رسانه شهرستان آبیک طی 58 روز گذشته توانسته ایم گامهای ارزنده‌ای در پیشگیری و مقابله با کرونا برداریم.
احمدپور با اشاره به اجرای طرح کمک مومنانه در شهرستان آبیک و وجود چهار محله فوق العاده ضعیف مالی در این شهرستان توضیح داد: اگر افرادی که می شناسید که در زمینه مالی مشکل دارند میتوان به سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام معرفی کرد از سویی اگر افراد متمکنی را می‌شناسید میتوانید به مشارکت در طرح کمک مومنانه ترغیب کنید.
وی اذعان کرد: وضعیت کنونی همانند روزهای اول کرونا در شهرستان آبیک است و هیچ تفاوتی نکرده گرچه از نظر امکانات بهداشتی و نحوه رفتار وضعیت بهتر شده اما لازم است مردم همچنان توصیه های بهداشتی را رعایت کنند.

خواندن 139 دفعه