پنج شنبه, 29 اسفند 1398 10:13

عبادی رئیس شورای شهر آبیک در نشست پایان سال شهرداری:ایجاد شهرک صنعتی در شمال آبیک اشتباه بود و ادامه این روند هم اشتباه است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


‍ اعتراض رییس شورای شهر آبیک به تصمیم استان برای ایجاد شهرک نساجی در شمال آبیک
ایجاد شهرک صنعتی در شمال آبیک اشتباه بود و ادامه این روند هم اشتباه است
برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا همراهی مردم یک ضرورت است

اسماعیل عبادی رییس شورای اسلامی شهر آبیک در نشست خبری پایان سال مدیریت شهری ضمن قدردانی از زحمات شهردار ، پرسنل شهرداری ، شورای شهر ، رسانه ها و دست اندرکاران مقابله با کرونا اظهار داشت : شورای شهر یا تمام توان در کنار شهرداری بوده و تمام مواردی که نیاز به مصوبه بوده علی رغم محدودیت هایی که داشتیم انجام شده است.
وی در ادامه افزود : در خصوص پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا همراهی مردم یک ضرورت است و تا زمانی که مردم در خانه نمانند و توصیه های بهداشتی را جدی نگیرند موفق نخواهیم شد و لازم است همه شهروندان این اصل را جدی بگیرند و البته شهرداری نیز در زمینه ضدعفونی شهر و اقدامات مربوطه انجام وظیفه کرده است.
رئیس شورای شهر آبیک همچنین با اعتراض به تصمیم مسئولان استان قزوین برای تغییر شهرک دانشگاهی آبیک به شهرک صنعتی اظهار کرد: متاسفانه استان پیگیر است شهرک دانشگاهی آبیک صنعتی شود و علی رغم مخالفت شورای شهر پیگیر احداث شهرک نساجی و پوشاک در اراضی شمال شهر آبیک است.
عبادی افزود: این اقدام آسیب های زیادی به شهر می زند و سیمای بصری شهر را نیز تخریب نموده و از طرفی پیغمبرکوه و اکوسیستم منطقه را نیز تحت تاثیر قرار می دهد .
وی گفت: شورای شهر آبیک بصورت مکتوب اعتراض و پیشنهادات خود را به شورای عالی معماری شهرسازی اعلام کرده و درخواست داریم اراضی مذکور به شهرداری آبیک تحویل داده شود .
عبادی تاکید کرد: ایجاد شهرک صنعتی در شمال شهر آبیک از ابتدا اشتباه بود و ادامه این روند نیز اشتباه است و اگر مسئولان استان قصد ایجاد شهرک نساجی را دارند می توانند در ضلع غربی شهر از اراضی آستان قدس برای این امر استفاده کنند.

خواندن 116 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.