پنج شنبه, 29 اسفند 1398 10:07

دکتر حسن زاده اعلام کرد: آماده سازی بخش ویژه کرونا در بیمارستان ولیعصر (عج) برای نیاز احتمالی شهرستان/ تعطیلی اعمال جراحی الکتیو در راستای پیشگیری از شیوع کرونا

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

اخبار آبیکی ها


خبرگزاری آریا - دکتر اردشیر حسن زاده از تداوم خدمات رسانی با تعرفه دولتی در بیمارستان ولیعصر (عج) آبیک  خبر داد و گفت: یک بخش ویژه کرونا در بیمارستان ولیعصر (عج) برای نیاز احتمالی شهرستان آماده سازی شده است.دکتر اردشیر حسن زاده رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان آبیک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آریا ضمن تبریک سال نو اظهار داشت : بیمارستان  ولیعصر (عج) بیمارستانی خصوصی است که با پزشکان بنام و کادر درمانی مجرب و پرتلاش با تعرفه دولتی به مردم شریف آبیک خدمات ارائه می کند و در سال 98 با بیشترین مراجعات اعمال جراحی در خدمت شهروندان بوده است.
وی افزود: دومین بخش مراجعات در زمینه ارتوپدی بوده که توسط دکتر لطفعلیان ، در بخش جراحی ارولوژی توسط دکتر یاور ، در بخش اعمال جراحی گوش و حلق و بینی توسط دکتر حسن زاده و در بخش زنان و زایمان طبیعی و سایر اعمال جراحی زنان نیز توسط متخصصین بیمارستان انجام می شود. همچنین عمل های جراحی عمومی نیز توسط همکاران متخصص جراحی عمومی همچون دکتر حصاری فرد و خانم دکتر اسماعیلی انجام می شود.
رئیس بیمارستان ولیعصر (عج)  در ادامه اظهار کرد: همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین یکی از بخش های بیمارستان را تجهیز و آماده سازی کرده ایم تا در صورت نیاز دانشگاه علوم پزشکی قزوین مورد استفاده قرار گیرد ‌.
وی گفت: به خاطر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در حال حاضر در بیمارستان ولیعصر (عج) عمل های جراحی الکتیو کنسل شده است و فقط عمل های جراحی اورژانس انجام می شود.     
بیمارستان ولیعصر (عج) در پایان اظهار داشت : برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا شستن مکرر دست ها و عدم مواجهه با افراد مشکوک به بیماری ، عدم انجام دید و بازدید و مصافحه و دیده بوسی ، قرار نگرفتن در محل های پر ازدحام و رعایت خود قرنطینگی و در خانه ماندن باید مود توجه قرار گیرد و امیدواریم سال جدید سال سلامتی و شادکامی برای همه مردم ایران بویژه مردم فهیم شهرستان آبیک باشد.

خواندن 496 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.