چهارشنبه, 28 اسفند 1398 09:30

رئیس اداره صمت آبیک خبرداد: توزیع10900بطری ماده ضدعفونی کننده و 45 هزار دستکش در آبیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


مرتضی نعمتی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آبیک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آریا اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در شهرستان آبیک با هماهنگی فرمانداری تا کنون 10900 بطری مواد ضدعفونی کننده توزیع کرده ایم .
وی در ادامه افزود : در زمینه عرضه مایع ضد عفونی کننده هیچ محدودیتی نداریم و روز گذشته 2000 بطری به داروخانه های آبیک توزیع شده است .
نعمتی تصریح کرد: شرکت ها و مجموعه های مختلف اگر نیاز به مواد ضدعفونی کننده داشته باشند به استان معرفی می شود تا به میزان نیازشان دریافت نمایند.
رئیس اداره صمت شهرستان آبیک در ادامه اظهار کرد: در راستای پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا تا امروز 45 هزار دستکش توزیع گردیده است.
نعمتی در خصوص وضعیت تهیه و توزیع ماسک در شهرستان نیز گفت: در زمینه ماسک در کل کشور کمبود وجود دارد و ما نیز مانند مستثنی نیستیم و فقط میزان ماسک تولیدی استان تحویل بیمارستان ها می شود اما خوشبختانه قرارگاه جهادی مقابله با کرونا زیر نظر امام جمعه محترم شهرستان و همچنین گروههایی توسط سپاه ناحیه آبیک اقدام به تولید ماسک نموده و بین مردم توزیع می نمایند.  
وی در ادامه اظهار داشت : در این ایام شاهد اقدامات خوبی هم از سوی اصناف بودیم و اتحادیه طلافروشان و تعدادی از فروشندگان لوازم خانگی به صورت خودجوش برای کاهش شیوع ویروس  کرونا تعطیل کردند و همچنین دفاتر املاک نیز تعطیل شدند و توصیه می کنیم که سایر اصناف غیر ضروری نیز تعطیل نمایند تا به کاهش انتقال ویروس کمک شود.
رئیس اداره صمت آبیک در پایان تاکید کرد : مردم آبیک مطمئن باشند در ایام تعطیل نانوایی ها و فروشگاههای مواد غذایی و مورد نیاز مردم مانند سابق فعال خواهند بود و از این بابت شهروندان نگرانی نداشته باشند.

خواندن 30 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.