جمعه, 23 اسفند 1398 10:10

امام جمعه آبیک در نشست خبری قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا عنوان کرد: فعالیت 260 طلبه برادر و خواهر در مبارزه با کرونا / قدردانی از اقدامات مسئولان و دست اندرکاران/ رسانه ها اخبار دقیق و امید بخش مخابره کنند/ لزوم توجه مردم به مسایل بهداشتی و هشدارهای

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


خبرگزاری آریا- امام جمعه آبیک ضمن قدردانی از زحمات مسئولان و دست اندرکاران مقابله با کرونا از مردم خواست به هشدارهای اعلامی توجه کرده و به مسائل بهداشت فردی و عمومی توجه ویژه داشته باشند.‌
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آریا ،  نشست خبری شورای رسانه شهرستان آبیک با  مسئولان عالی شهرستان در قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا به دعوت امام جمعه آبیک و با حضور حجت الاسلام میرامینی امام جمعه و مهندس احمدپور فرماندار آبیک، سرهنگ حسنوند فرمانده انتظامی ، دکتر چیت سازان رییس شبکه بهداشت و درمان  شهرستان، عبادی رییس شورای شهر آبیک و حجت الاسلام جانمحمدی رییس اداره تبلیغات اسلامی،  حجت‌الاسلام کریم زاده مدیر حوزه علمیه دارلحکمه امام رضا(ع) برادران و خانم لطفی مدیر حوزه علمیه زینبیه خواهران شهرستان و اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد حسینی میر امینی امام‌جمعه شهرستان آبیک در ابتدا ضمن تشکر از همه مسئولان و دست اندرکاران مقابله با کرونا در شهرستان آبیک اطهار داشت: از ابتدای بحث کرونا در شهرستان جلسات متعدد و اقدامات مختلفی در قالب ستاد و قرارگاه مقابله با‌کرونا انجام شده است که با فرماندهی واحد و برنامه ریزی تا کنون خوب مدیریت شده به نحوی که در ابتلا به کرونا در استان در رتبه آخر هستیم و با اقدامات لازم می توانیم از این وضعیت به سلامت عبور کنیم.
وی افزود: در شرایط ویژه ای هستیم که عملکرد رسانه ها می تواند در جهت دهی به اقدامات و برنامه ها موثر واقع شود . رسانه ها به گونه ای اقدام کنند که مردم نسبت به رعایت مسائل بهداشتی حساس تر شوند اما آنها را نترسانند.
امام جمعه اظهار کرد: فعالیت 260 طلبه برادر و خواهر شهرستان در زمینه های تهیه کلیپ های 1 دقیقه ای آگاهی بخشی و شبهه زدایی و امید بخشی ، مشارکت در ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی با  تراکتور و بصورت انفرادی و سم پاشی آرامستان ها و ... ازجمله فعالیت های قرارگاه طلاب می باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین میرامینی در پایان به نوع واکنش ها به اخبار و اقدامات مسئولان اشاره کرد و افزود: متاسفانه با بعضی از نقدهای ناصواب و تخریب های بر اساس اغراض سیاسی  فضای افکار عمومی کشور به سمت بی اعتمادی و نارضایتی رفته است لذا هر کاری از سوی مسئولان مورد انتقاد و ایراد قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: نتیجه این کار چیره شدن یاس و ناامیدی بر جامعه خواهد بود و من از اصحاب رسانه درخواست دارم با اطلاع رسانی دقیق و صحیح از خدمات گسترده مسئولان فضای ذهنی مردم را روشن کرده و مایه امیدبخشی باشند.
امام جمعه آبیک در ادامه گفت: آیا همین نکته که مسئولان با آگاهی نسبت به خطر این ویروس مردم را توصیه به ماندن در خانه می کنند اما خودشان در وسط میدان مبارزه اند و خانواده های آنها نیز به شدت نگران و مضطرب هستند؛ کم زحمت و خدمتی است. این حضور ارزشمند است حال آنکه من اطلاع دارم قطعا اگر زحمات و برنامه ریزی های مسئولان شهرستان ما نبود ، دامنه این بیماری به علت مجاورت با استان های آلوده و درگیر با کرونا به شدت گسترده تر می شد.
وی در پایان با تقدیر از اقدامات همه مسئولان و دست اندرکاران و مردم اظهار داشت: لازم است مردم فهیم آبیک با رعایت مسائل بهداشتی و توجه به هشدارهای اعلامی در مبارزه با ویروس کرونا نقش مهم و اساسی داشته باشند.

خواندن 134 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.