چهارشنبه, 02 بهمن 1398 11:20

احمدپور خواستار شد؛ رفع بلاتکلیفی اراضی قولنامه‌ای آبیک با درایت و مدیریت مناسب مسئولان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


فرماندار شهرستان آبیک گفت: نباید مردم شهر آبیک را که در حوزه اراضی شهری با چالش مواجه شده‌اند را در بلاتکلیفی گذاشت و مسئولان باید در قیمت کارشناسی‌ها هوای مردم را داشته باشند.

 

به گزارش خبرنگار تیتر قزوین، شهرام احمدپور در جلسه بررسی اراضی شهرستان آبیک اظهار کرد: دغدغه‌ها و مشکلاتی در حوزه تصرف اراضی شهری شهرستان آبیک وجود دارد که موجب شده برخی از مردم بلاتکلیف شوند.
 
وی با اشاره به ملاقات عمومی در روزهای سه‌شنبه در فرمانداری شهرستان آبیک افزود: بخشی از مراجعات و درخواست‌های مردم در خصوص وضعیت اراضی قولنامه‌ای و بلاتکلیف بودن واحدهای مسکونی قولنامه‌ای است.
 
فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: با توجه به قولنامه‌ای برخی اراضی و واحدهای مسکونی برخی از شهروندان برای دریافت پایان کار و مجوز از شهرداری آبیک با مشکل مواجه هستند.
 
احمدپور اضافه کرد: بعضا در دستگاه قضایی شکایت‌هایی در زمینه اراضی قولنامه‌ای مطرح شده که بر اساس آمار در حوزه تصرفات زمین شهری بیشترین حجم پرونده مربوط به شهرستان آبیک است که به دغدغه جدی مسئولان این شهرستان و مسئولان استان قزوین تبدیل شده است.
 
وی اظهارامیدواری کرد: با درایت، تدبیر و مدیریت مدیران کل ثبت و اسناد استان قزوین، راه و شهرسازی استان قزوین، منابع طبیعی و آبخیزداری استان و دیگر مسئولان، موضوعات زمین و مسکن دارای مشکل شهرستان آبیک رفع شود و بتوانیم پاسخگوی مردم باشیم.
 
این مسئول افزود: تاکنون چندین جلسه در خصوص اراضی شهری شهرستان آبیک برگزار شده که امید است در استان قزوین با بحث و تبادل‌نظر به تصمیم منطقی و نهایی دست یابیم و مردم را از بلاتکلیفی خارج کنیم.
 
فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: از مسئولان استان قزوین درخواست می‌شود در تعیین قیمت‌های کارشناسی و مسائل دیگر در حوزه اراضی متصرفی در شهر آبیک حواسشان به مردم باشد و هوای آنان را داشته باشند.
 
احمدپور مطرح کرد: از شهرداری آبیک درخواست می‌شود با توجه به نامه رئیس کل دادگستری استان قزوین به معاون عمرانی استاندار قزوین مبنی بر « صدور جواز برای اراضی قولنامه‌ای با مالکیت شخصی و فاقد معارض» نسبت به صدور مجوز و پایان به شهروندان مسمول این نامه اقدام لازم را انجام دهد این در حالی است که معاون عمرانی استاندار این نامه را به 25 شهرداری استان ابلاغ و شهرداران در حال اجرای ان هستند.
 
وی افزود: نباید مردم شهر آبیک را که در حوزه اراضی شهری با چالش مواجه شده‌اند را در بلاتکلیفی گذاشت و لازم است پاسخ قانع‌کننده‌ای به آنها بدهیم.
خواندن 182 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.