پنج شنبه, 26 دی 1398 17:16

فرماندار آبیک بیان کرد: ایجاد خلأ در آموخته‌های دانش‌آموزان آبیک به دلیل تعطیلی 40 روزه /بیشترین تعطیلی به دلیل آلودگی هوا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


فرماندار شهرستان آبیک با اشاره به تعطیلی حدود ۴۰ روزه مدارس شهرستان آبیک به دلایل مختلف گفت: این موضوع موجب شده دانش‌آموزان در آموخته‌های خود با خلأ مواجه شوند.

به گزارش خبرنگار تیتر قزوین، شهرام احمدپور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک اظهار کرد: طبق آماری، در طی سه ماه و 20 روز از آغاز فصل پاییز 38 روز مدارس به دلایل مختلف از جمله آنفلوانزا، آلودگی هوا و شرایط جوی تعطیل بوده است.

وی افزود: شهرستان آبیک به دلیل آلودگی هوا بیشترین تعطیلات مدارس را نسبت به سایر شهرستان‌های استان قزوین داشته است.

فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: تعداد تعطیلی بیش از حد مدارس شهرستان آبیک موجب شده دانش‌آموزان در آموخته‌های خود با خلأ مواجه شوند که می‌طلبد آموزش و پرورش در رفع این عقب‌ماندگی حدود 40 روزه دانش‌آموزان اقدام لازم را انجام دهد.

احمدپور اضافه کرد: از مسئولان اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک درخواست می‌شود در زمینه برگزاری کلاس‌های جبرانی برای دانش‌آموزان برخی مقاطع تحصیلی، از اداره کل آموزشی و پرورش اعتباری برای تامین بخشی از هزینه کلاس‌ها مساعدت بگیرد.

وی با اشاره به شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی بیان کرد: باید در زمان حیات ایشان با ابعاد مختلف شخصیتی ایشان آشنا می‌شدیم و از این شهید بزرگوار که خدوم واقعی و متواضع بود شناخت بیشتری داشتیم.

این مسئول افزود: نبوغ ذاتی شهید سلیمانی سبب شد چندین ملیت را گرد هم آورده و داعش را به کمک آنها از خاورمیانه ریشه‌کن کند.

فرماندار شهرستان آبیک مطرح کرد: دشمن امروز وارد فاز عملیاتی تخریب شده و تنها به ترور فیزیکی بسنده نکرده بلکه به ترور شخصیتی هم روی آورده که باید مراقب باشیم و اجازه ندهیم بر چهره نظام، رهبری و دولت خدشه وارد شود.

خواندن 48 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.