چاپ کردن این صفحه
پنج شنبه, 26 دی 1398 10:36

رمضانی خبر داد: تخصیص اعتبار سوخت بنزین به رانندگان فعال در تاکسی‌های تلفنی آبیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


آمنه رمضانی‌زیارانی در گفت‌وگو با خبرنگار تیتر قزوین اظهار کرد: رانندگان خودروهای حمل و نقل بار درون شهری آبیک می‌توانند جهت دریافت تخصیص سوخت بنزین و همچنین استفاده از تسهیلات تبدیل سامانه سوخت‌رسانی (تبدیل کارگاهی خودروهای بنزینی به CNG) نسبت به ثبت نام در سامانه www.saammeh.ir  اقدام کنند.

وی افزود: رانندگان می‌توانند پس از ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری، با در دست داشتن برگه ثبت‌نامی به سازمان حمل و نقل شهرداری آبیک مراجعه کنند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری آبیک ادامه داد: در سازمان حمل و نقل شهرداری آبیک پرونده تشکیل شده و پس از صدور مجوز، رانندگان به راحتی می‌توانند از سهمیه سوخت برخوردار شوند که میزان سهمیه سوخت متعاقبا اعلام می‌شود.

رمضانی‌زیارانی مطرح کرد: رانندگان خودروهای فعال در تاکسی‌های تلفنی شهر آبیک می‌توانند برای  دریافت اعتبار تخصیص سوخت بنزین به سازمان حمل و نقل شهرداری آبیک مراجعه کنند تا نسبت به واریز اعتبار مربوطه به حساب افراد تایید شده اقدام شود.

وی افزود: تاکنون 120 نفر در سازمان حمل ونقل شهرداری آبیک ثبت‌نام کرده‌اند که پس از پالایش، بررسی و واجد شرایط بودن و در نهایت تایید، از اعتبار تخصیص سوخت بنزین بهره‌مند می‌شوند.

این مسئول اضافه کرد: خودروهای حمل و نقل بار عمومی دورن شهری دیزلی گازوئیلی هم می‌توانند جهت دریافت سهمیه سوخت گازوئیل به سامانه  Utcms.ir مراجعه و پس از دریافت کد رهگیری برای دریافت سهمیه سوخت به سازمان حمل و نقل شهرداری آبیک مراجعه کنند.

رمضانی‌زیارانی در خصوص واریز اعتبار مربوط به مابه‌التفاوت  قیمت بنزین سهمیه‌ای به نرخ آزاد به حساب رانندگان سرویس مدارس تحت نظارت سازمان حمل ونقل شهرداری آبیک توضیح داد: مابه‌التفاوت سهمیه بنزین آبان و آذر ماه به هر سرویس مدرسه پرداخت شده است.

خواندن 138 دفعه