چهارشنبه, 25 دی 1398 09:52

فرماندار آبیک خواستار شد: پیگیری تخصیص اعتبارات پروژه‌ها توسط مسئولان آبیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


فرماندار شهرستان آبیک گفت: مسئولان باید پروژه‌ها و تخصیص اعتبارات را از ادارات کل پیگیری کنند تا پروژه‌ها سریعا عملیاتی شوند.

 

به گزارش خبرنگار تیتر قزوین، شهرام احمدپور در جلسه شورای اداری شهرستان آبیک ویژه بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای سانحه هوایی اظهار کرد: از مسئولان شهرستان آبیک درخواست می‌شود اعتبارات کمیته برنامه‌ریزی را از مدیران ادارات کل خود پیگیری کنند.

وی افزود: مسئولان باید پروژه‌ها و تخصیص اعتبارات را پیگیری کنند تا پروژه ها سریعا عملیاتی شوند که تحقق این مهم، در ارزیابی عملکرد مسئولان تاثیرگذار است.

فرماندار شهرستان آبیک بر حضور پررنگ مسئولان این شهرستان در کلاس درس اخلاق امام جمعه این شهرستان هر چهارشنبه ساعت 7:30 صبح تاکید کرد.

احمدپور با اشاره به تشییع باشکوه شهید سپهبد قسم سلیمانی تصریح کرد: شهادت ایشان علاوه بر ملت ایران، آزادگان جهان را داغدار کرد و مورد احترام و کرامت مردم دنیا واقع شد.

وی شهید سلیمانی را نعمت بزرگ الهی برای ملت ایران و وفاق و انسجام موجود در کشور را به پاس خون مطهر این شهید دانست و افزود: در موضوع سانحه هواپیما، عده‌ای از افراد و معاندین در زمین دشمن بازی کردند که موجب شد در حق سردار حاجی‌زاده جفا شده و مظلوم واقع شود.

این مسئول ادامه داد: زحمات، خدمات و جانفشانی‌های سردار حاجی‌زاده و حاجی‌زاده‌ها نباید نادیده گرفته شده و مغفول بماند بلکه باید همه حامی آنها باشیم و اجازه ندهیم قدرناشناسی رخ دهد.

فرماندار شهرستان آبیک مطرح کرد: هدف دشمن، تجزیه ملت و کشور است چرا که از حضور  گسترده و  پرشور مردم در تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی و همرزمانش ترسیده و درصدد است عقده  و کینه خود را علیه ملت ایران بیرون بریزد.

حجت الاسلام سیدمحمد حسینی میرامینی امام جمعه شهرستان آبیک هم در این جلسه گفت: عده‌ای که برای جان باختگان سانحه هواپیمایی فضاسازی می‌کنند، خونخواه نیستند بلکه خونخوار هستند.

وی افزود: سرداران سپاه که عمر خود را در دفاع از نظام و ملت گذاشته‌اند غیرتمندانه به میدان آمدند و  در سخنرانی‌ها برای خود و نزدیکانشان آرزوی مرگ کردند که بیانگر غیرت سرداران است.

امام جمعه شهرستان آبیک مطرح کرد: وحدت و انسجام ملی حاصل شده در نظام، به پاس خون مطهر شهید سپهبد سیلمانی است و باید حفظ شود.

خواندن 79 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.