چهارشنبه, 25 دی 1398 09:50

سردار نوعی‌اقدم بیان کرد: روشن شدن زوایای سانحه هوایی در آینده/خون «شهید سلیمانی» جوهره پاک مردم را به رخ دنیا کشید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


مسئول ستاد بازسازی سوریه گفت: در سانحه هوایی اخیر فقط یک نفر مقصر نیست و در آینده، زوایای مختلفی از این موضوع روشن می‌شود که قضیه چه بوده است.

 

به گزارش خبرنگار تیتر قزوین، سردار رحیم نوعی‌اقدم در جلسه شورای اداری شهرستان آبیک ویژه بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای سانحه هوایی اظهار کرد: شهید سلیمانی دارای  ادبیاتی مختلفی بود که می توان به خدایی بودن، اهل بیتی بودن، حماسی بودن و بااخلاق و عاطفی بودن ایشان اشاره کرد.

وی افزود: سردار سلیمانی می‌فرمود هر کار غیر ممکن را به شرط اخلاص و توکل بر خدای متعال می توان ممکن ساخت، این در حالی است که فنداسیون ادبیات ما برای مقابله با دشمن، در جنگ تحمیلی بسته شده است.

این فرمانده مقاومت ادامه داد: در استراتژی‌ترین زمان سرنوشت انقلاب و در آستانه انتخابات، غبارآلودگی ها و مه‌آلودگی هایی به دلایل مختلف احساس می‌شد و شکاف‌های مویرگی خود را نشان می‌داد که خون حاج قاسم سلیمانی، به داد ملت و مملکت رسید.

نوعی اقدم اضافه کرد: جریان تشییع پیکر مطهر شهید سپهبد سلیمانی و همرزمانش که کنگره بسیار عظیم خیابانی بود، در هیچ کجای دنیا وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: هیچ قدرت، حزب، جریان، حاکمیت، ادبیات و  زر و زوری مانند کنگره عظیم خیابانی تشییع پیکر مطهر شهید سپهبد سلیمانی و همرزمانش نمی‌تواند به لحاظ کثرت و تنوع در سلایق، نظرات و گویش ها و گفتارها زیر چتر خود قرار دهد که موجب شد جوهره پاک ملت ایران به رخ دنیا کشیده شود.

این مسئول با بیان اینکه امریکا در عراق چندین پایگاه نظامی رسمی دارد، بیان کرد: انتقام ایران از آمریکا در غربی ترین، مجهزترین و قدرتمندترین پایگاهش عین الاسد در غرب عراق رخ داد؛ تجزیه و تحلیل ما این بود که قطعا آمریکا عکس العمل نشان می‌دهد که چند مرحله عکس العمل دشمن را پیش بینی کرده بودیم.

این فرمانده مقاومت افزود: اخبار جدی و موثق واصله، بیانگر تخلیه و تقلیل تعداد نیروهای آمریکایی از پایگاه‌های آمریکایی است و سناتورها، ماموران و مسئولان مستندا اعلام کرده‌اند در 35 نقطه دنیا که احساس تهدید کرده‌اند را ترک کرده و به آمریکا بازگشته‌اند.

ناوها و موشکهای آمریکا برای ما تهدید نیست


نوعی‌اقدم با اشاره به اینکه هیچ کدام از ناوهای جنگی، موشک‌ها و پایگاه‌های آمریکایی برای ما تهدید نیست بلکه فرصت بوده، تصریح کرد: آمریکایی ها بعد از شهادت سردار سلیمانی شبانه روز در تمام پایگاهها با تمام قدرت در حال آماده باش بودند.

وی در خصوص سانحه هواپیمای مسافربری توضیح داد: در این سانحه، یک نفر مقصر نیست و در آینده زوایای مختلف این موضوع روشن می‌شود که قضیه چه بوده است.

این مسئول افزود: حرف و حدیث‌هایی در فضای مجازی در خصوص سانحه هواپیمایی منتشر می‌شود که برخی، درست بوده و برخی هم قابل بررسی است گرچه سپاه تا آنجا که می‌توانست جلوی هرگونه التهاب را گرفت و با جان همه چیز را پذیرفت.

مسئول ستاد بازسازی سوریه گفت: سردار حاجی زاده به گودال مسلخ عشق رفت و حرف‌های بسیاری می‌توانست بزند اما نزد چرا که برخی مسائل به دشمن برمی‌گردد که در آینده مشخص می‌شود.

خواندن 95 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.