یکشنبه, 22 دی 1398 20:51

در گفت‌گو با تیتر قزوین مطرح شد؛ اختصاص 5 دستگاه تاکسی از آبیک به متروی شهر جدید هشتگرد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

اخبار آبیکی ها


سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری آبیک از اختصاص پنج دستگاه تاکسی برای تردد مسافران این شهر به ایستگاه متروی شهر جدید هشتگرد به گلشهر خبر داد.

 

آمنه رمضانی‌زیارانی در گفت‌وگو با خبرنگار تیتر قزوین با اشاره به راه‌اندازی اخیر متروی شهر جدید هشتگرد به گلشهر و ساعات تعیین شده حرکت اظهار کرد: در راستای سهولت در تردد و جا به جایی مسافران از شهر آبیک به ایستگاه مترو در شهر جدید هشتگرد از ظرفیت موجود در خطوط هشتگرد و کرج استفاده شده و 5 دستگاه تاکسی موجود و فعال در این خطوط برای خدمات‌دهی به مسافران اختصاص داده شده است.

وی افزود: در ایستگاه متروی شهر جدید هشتگرد، محلی برای توقف مسافران و تاکسی‌ها جانمایی شده تا دغدغه حمل و نقل عمومی از متروی شهر جدید هشتگرد به آبیک و بالعکس را نداشته باشند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری آبیک ادامه داد: در زمینه اختصاص 5 دستگاه تاکسی برای متروی شهر جدید هشتگرد به گلشهر یک تابلو در محل ایستگاه آبیک- هشتگرد و کرج برای اطلاع مسافران نصب شده و با نصب 3 عدد بنر در سطح شهر، در این زمینه اطلاع‌رسانی شده است.

رمضانی‌زیارانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مبلغ 40 هزار ریال به عنوان نرخ کرایه پیشنهادی از آبیک به متروی شهر جدید هشتگرد از سوی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری آبیک به شورای شهر پیشنهاد داده شده که در دست بررسی و تصویب قرار دارد.

این مسئول بیان کرد: ساعت‌های توقف مترو از شهر جدید هشتگرد به گلشهر 11:15 صبح، 12:45 و 15: 14 ظهر است.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری آبیک افزود: ساعت‌های توقف مترو از گلشهر به شهر جدید هشتگرد10:30 صبح، 12 و 13:40 ظهر است.

خواندن 101 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.