چهارشنبه, 11 دی 1398 22:02

فرماندار آبیک: برای رفع مشکلات و تجهیز بیمارستان ولیعصر (عج) آبیک به امکانات جدید آماده ایم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


فرماندار شهرستان آبیک گفت: برای رفع مشکلات بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان آبیک و تجهیز آن به امکانات جدید آماده ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، شهرام احمدپور عصر امروز در مراسم تجلیل از پرستاران نمونه بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان آبیک اظهار کرد: پرستاران کشور ما در قیاس با پرستاران کشورهای دنیا و همسایه از نظر معیشتی، سختی‌های بسیاری را متحمل می‌شوند که با توجه به سخت و زیان آور بودن شغل خود، از امتیازات لازم برخوردار نیستند.

وی افزود: پرستاران باید به مراتب بالاتری از معیشت و رفاه دست یابند و افکار و دغدغه های شغلی، آنان را در محیط کاری درگیر نکند.

فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: گرچه کار اصلی درمان بیماران معطوف به زیردستی پزشکان و جراحان است اما ادامه روند درمان و به سلامت رسیدن بیمار بر عهده پرستاران بوده و نقش سازنده و مهم را در این زمینه ایفا می‌کنند.

احمدپور افزود: پرستاران در طول ماه به صورت شبانه‌روز مشغول خدمت به عزیزترین مخلوق خدا هستند و در موقعیت‌هایی از فرزند، همسر، خانواده، رفاه و آسایش خود می گذرند و تعلقات خود را در اختیار همنوع خود قرار می‌دهند.

وی بیان کرد: ویژگی هایی همچون همراهی، همدردی، ملاطفت با بیماران و داشتن روحیه ظریف توام با عاطفه و حس مسئولیت پدیری است که پرستاران را شاخص کرده است و شغلشان در جامعه مترادف با تکریم می‌شود.

این مسئول مطرح کرد: همراهی افراد با بیماران به مدت چند شب در بیمارستان موجب می‌شود انسان متوجه بخش کوچکی از مرارت ها و سختی‌های شغل پرستاران شود و متوجه شود پرستاری شغلی دشوار و زیان آور توام با صبوری است.

فرماندار شهرستان آبیک با بیان اینکه بسیاری از مسائل و مشکلات بیمارستان ولیعصر (عج) رفع شده و همچنان برای رفع دیگر مشکلات این بیمارستان پا به رکاب هستیم تا به امکانات جدید مجهز شود و بخشی از دغدغه های مردم در حوزه درمان حل شود.

احمدپور اذعان کرد: تناسب شغل پرستاری با شخصیت حضرت زینب(س) بیانگر وجود صفات مشترک بسیاری است.

خواندن 102 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.