چهارشنبه, 11 دی 1398 19:02

در حاشیه یک بازدید انجام شد؛ امتناع استاندار قزوین از یک کلنگ زنی در شرکت دانش بنیان آبیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


استاندار قزوین به دلیل نداشتن مجوز یک شرکت دانش بنیان در شهرستان آبیک برای احداث فروشگاه در حریم اتوبان، از کلنگ زنی امتناع کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین به همراه جمعی از مسئولان استان قزوین و شهرستان آبیک از شرکت دانش بنیان نهال گستر رویان شهرستان آبیک بازدید کرد.

پس از بازدید استاندار قزوین از بخش گلخانه نهال گستر رویان شهرستان آبیک، ایشان به همراه سایر مسئولان به یک کلنگ زنی احداث فروشگاه هدایت شد که جمالی پور استاندار به دلیل عدم دریافت مجوز شرکت از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به دلیل قرار گرفتن در حریم آزادراه قزوین-تهران و آزادراه چرمشهر، حاضر به کلنگ زنی نشد تا موضوع مورد بررسی و اثبات قرار گیرد.

حریم مشخص نیست

فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه موضوع مذکور در حوزه کاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قرار دارد، اظهار کرد: با توجه به اینکه زمین مذکور نزدیک حریم اتوبان قرار دارد باید مجوز لازم از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اخذ شود.

وی افزود: درخواست مذکور از سوی شرکت دانش بنیان داده شده و اگر مورد موافقت قرار گیرد این شرکت میتواند برای احداث فروشگاه مدنظر اقدام کند.

خمسه این را هم گفت که حریم زمین مذکور تعیین نشده و باید مشخص شود چراکه حریمها باید رعایت شود.

قوانین حرایم جاده ای باید رعایت شود

جواد حق لطفی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین هم در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در قزوین گفت: در خصوص مجوزهایی که در کنار جاده ها باید صادر شود قوانین رعایت حرایم جاده از نظر ایمنی در تردد و همچنین توسعه های آینده باید مد نظر قرار گیرد.

وی افزود: نقطه مورد نظر در شرکت دانش بنیان نهال گستر رویان شهرستان آبیک در جوار آزادراه قزوین_تهران و ابتدای مسیر آزادراه چرمشهر قرار دارد.

این مسئول تصریح کرد: مقرر شد موضوع در شورای برنامه ریزی و توسعه استان قزوین در دستور کار قرار گیرد و در کمیسیونهای مختلف مورد بررسی قرار گیرد تا به نتیجه برسد.

حال این سوال در ذهن متبادر می‌شود که دلیل و هدف مدیران شرکت دانش بنیان نهال گستر رویان شهرستان آبیک از کلنگ زنی این زمین با حضور استاندار قزوین و دیگر مسئولان چه بوده است؟

خواندن 265 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.