سه شنبه, 03 دی 1398 20:49

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین به آریا خبر داد: راه اندازی بیمارستان شهدای آبیک در نیمه دوم دی/تشریح انحلال قرارداد دانشگاه با بخش خصوصی/لزوم تسریع در صدور پایان کار

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


خبرگزاری آریا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین به تجهیز کامل بیمارستان شهدای شهرستان آبیک اشاره و از راه اندازی بیمارستان در نیمه دوم دی ماه خبر داد.
 
دکتر پیمان نامدار در گفت‌وگو با خبرنگار آریا اظهار کرد: بیمارستان شهدای شهرستان آبیک طی یک ماه اخیر با 47 میلیارد ریال تجهیز شده و در نیمه دوم دی ماه امسال راه‌اندازی می‌شود.
وی افزود: در فاز نخست، بخش‌های داخلی و اطفال بیمارستان شهدا راه‌اندازی می‌شود و در فاز دوم بخش‌های جراحی و زنان و زایمان تا پیش از امسال بازگشایی می‌شود.

توجه به جذب نیروهای  متعهد و بومی در بیمارستان
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین در خصوص بکارگیری نیروهای بومی در بیمارستان شهدای آبیک بیان کرد: مجوزهای لازم برای جذب نیروی انسانی این بیمارستان از گذشته أخذ شده و قطع به یقین به بومی‌گزینی توجه شده و در خرید خدمت و قراردادهایی که با پرسنل خواهیم داشت،  توجه به نیروی متعهد، کارآمد و بومی مورد توجه قرار می‌گیرد.
نامدار در پاسخ به این سوال که دلیل انحلال قرارداد دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین با شرکت برنده مزایده واگذاری بیمارستان شهدای آبیک چه بوده است، بیان کرد: این شرکت تضامین لازم را برای واگذاری قرارداد به دست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین نرساند و به دلیل اینکه نیاز بود بیمارستان زودتر در خدمت مردم باشد، واگذاری به بخش خصوصی کنسل شد .
وی ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته، دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین به این نتیجه رسید که خود عهده‌دار گردانندگی بیمارستان شود و دیگر به بخش خصوصی واگذار نشود.

لزوم تسریع در صدور پایان کار بیمارستان توسط شهرداری آبیک
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین در پاسخ به این سوال که نتیجه صدور پایان کار بیمارستان شهدا به کجا رسید و اگر حل نشود چه مشکلاتی ایجاد می‌شود، توضیح داد: با توجه به اینکه شهردار آبیک همواره در مناطقی که مسئولیت داشتند منشأ خیر برای مردم ان مناطق بوده‌اند از ایشان درخواست می‌شود در اعطای پایان کار بیمارستان شهدای آبیک تسریع ببخشند.
نامدار با اشاره به راه‌اندازی بیمارستان شهدا در نیمه دوم دی ماه افزود: بیمه‌ها خارج از سیستم دانشگاه علوم پزشکی هستند و اگر قراردادها را لغو کنند بیماران باید به صورت آزاد ویزیت شوند؛ اگر همزمان با افتتاح بیمارستان شهدای آبیک پایان کار بیمارستان آماده شود قول می‌دهیم زودتر نسبت به راه‌اندازی بیمارستان اقدام کنیم.

خواندن 237 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.