چهارشنبه, 27 آذر 1398 15:54

صبح امروز صورت گرفت؛ بازدید معاون اقتصادی جهانگیری از پروژه آبرسانی سد طالقان به قزوین

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


معاون هماهنگی، نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور از پروژه آبرسانی انتقال آب از سد طالقان به استان قزوین بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سعید شیرکوند معاون هماهنگی، نظارت اقتصادی و زیربنایی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به همراه علی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین، نمایندگان مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، ابوالفضل یاری رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استانداری قزوین، یداله ملکی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین، شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی از پروژه آبرسانی انتقال آب از سد طالقان به استان قزوین واقع در شهرستان آبیک بازدید کرد و در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفت.

کلنگ احداث طرح آبرسانی انتقال آب از سد طالقان به استان قزوین سوم اردیبهشت ماه سال ۹۶ به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور به زمین زده شده است که مقرر شده بود امسال بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشد که در حال حاضر، ۸.۵ درصد پیشرفت دارد.

بنا بر این گزارش، پروژه طرح انتقال آب سد طالقان به استان قزوین به صورت بیوتی و همکاری شرکت زلال ایران با تأمین 60 میلیون مترمکعب برای 80 درصد جمعیت این استان شامل 14 شهر و 194 روستا در حال اجراست که در فاز نخست، آبیک از آن بهره‌مند می‌شود.

محل اجرای پروژه مذکور شهرهای آبیک، خاکعلی، محمدیه، شریفیه، الوند، قزوین، محمودآباد نمونه، اقبالیه، ارداق، تاکستان، نرجه، ضیاءآباد و خرمدشت است.

خواندن 181 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.