سه شنبه, 26 آذر 1398 11:33

اجلی به ایلنا خبر داد: برگزاری جشنواره یلدایی جام نشاط و تندرسی ویژه بانوان در آبیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


مسئول امور ورزش بانوان شهرستان آبیک از برگزاری جشنواره یلدایی جام نشاط و تندرسی ویژه بانوان در قالب مسابقه آمادگی جسمانی در این شهرستان خبر داد.

نازنین‌زهرا اجلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: جشنواره یلدایی جام نشاط و تندرسی ویژه بانوان در قالب مسابقه آمادگی جسمانی روز سه‌شنبه 26 آذر ماه ساعت 10 صبح درسالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) شهر آبیک برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه حضور تمام بانوان شهر آبیک اعم از ورزشکاران و غیرورزشکار بدون محدودیت سنی در جشنواره یلدایی مذکور بلامانع و آزاد است، افزود: 6 نفر از اعضای یک خانواده مانند مادربزرگ، مادر، خواهر، دختر، خاله و عمه در قالب یک تیم می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

مسئول امور ورزش بانوان شهرستان آبیک شرکت بانوان در جشنواره یلدایی جام نشاط و تندرسی ویژه بانوان در قالب مسابقه آمادگی جسمانی را رایگان و بدون پرداخت ورودی ذکر کرد و گفت: تیم برتر این جشنواره یلدایی، به عنوان تیم انتخابی به مسابقات استانی راه می‌یابد.

عبور شرکت‌کنندگان از 6 ایستگاه در جشنواره یلدایی

اجلی اضافه کرد: جشنواره یلدایی مسابقه آمادگی جسمانی برای شرکت‌کنندگان 6 ایستگاه دارد که در ایستگاه نخست فعالیت دراز و نشست با توپ بسکتبال، در ایستگاه دوم فعالیت شنای سوئدی به جای راه رفتن روی چوب موازنه و در ایستگاه سوم هم فعالیت پرش جفتی زیگزاگی در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: در ایستگاه چهارم فعالیت جابه جایی توپ مدیسن بال 3 کیلوگرمی، در ایستگاه پنجم طناب‌زنی و در ایستگاه آخر هم فعالیت پرش از روی مانع و زیرمانع پیش‌بینی شده است.

این مسئول ورزشی مطرح کرد: در هر ایستگاه مذکور، یک بازیکن قرار می‌گیرد و به ترتیب بازیکنان هر ایستگاه، حرکات را انجام می‌دهند.

به گفته مسئول امور ورزش بانوان شهرستان آبیک، هدف از برگزاری جشنواره یلدایی افزایش دانش و آگاهی حرکتی و ایجاد نشاط و شادابی بانوان شهر آبیک از طریق ورزش، نهادینه‌سازی ورزش در خانواده و زندگی فردی، ایجاد عادت انجام فعالیت‌های ورزشی به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی در اوقات فراغت است.

مسئول امور ورزش بانوان شهرستان آبیک افزود: به تیم برتر جشنواره یلدایی جام نشاط و تندرسی ویژه بانوان در قالب مسابقه آمادگی جسمانی، جوایزی اهدا می‌شود.

خواندن 156 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 26 آذر 1398 11:47
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.