شنبه, 23 آذر 1398 23:22

آذربایجانی در گفت‌وگو با ایلنا خبر داد: رفع مشکل 150 قطعه از اراضی در آبیک/ رسیدگی به ۳۵۰ پرونده تعیین تکلیف اراضی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آبیک از رفع مشکل 150 قطعه از اراضی در این شهرستان خبر داد.

محسن آذربایجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: در 6 ماهه نخست امسال، مشکل 150 قطعه از اراضی در شهرستان آبیک رفع شده و به طور کامل مشکلات اشخاص حقیقی در پلاک ثبتی 504 فرعی حل شده و اسناد 23 قطعه از اراضی اداره کل را ه و شهرسازی استان قزوین به آنها واگذار و اسناد متقاضیان به نام اداره کل مذکور منتقل شد.

وی افزود: روکش و آسفالت راه‌های روستاهای بهجت‌آباد شهرستان آبیک به طور 1700 متر، انجیلاق به شکرناب به طول 1.2 کیلومتر و کهوانک به طول دو کیلومتر  در دست اقدام بوده و تعریض  و روکش آسفالت راه روستایی کزلک هم به طور دو کیلومتر در حال اجرا است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آبیک ادامه داد: احداث پروژه تعریض بلوار طالقانی روستای زیاران از توابع بخش مرکزی شهرستان آبیک در حال اجراست.

رسیدگی به 110 پرونده کمیسیون ماده 99 شهرداری‌ها

آذربایجانی اضافه کرد: با معرفی نامه از اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین  به تعداد 70 قطعه زمین سند رسمی به نام اشخاص انتقال داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: طی 6 ماهه نخست امسال، در جلسات کمیسیون ماده 99 قانون شهرداری‌ها و تخلفات ساختمانی به 110 پرونده رسیدگی و رأی مقتضی صادر شده است.

این مسئول بیان کرد: در این مدت، در هیئت حل اختلاف در راستای رسیدگی به پرونده‌های قانون تعیین تکلیف اراضی، 350 پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آبیک افزود: جهت  طرح توسعه مجتمع فرهنگی، توریستی و خدماتی واقع در اتوبان شهر آبیک، دو هکتار زمین از اراضی زمین شهری به بخش خصوصی واگذار شده است.

آذربایجانی ادامه داد: در جلسات کمیسیون ماده 5، 40 پرونده بررسی شده و به تعداد 57 مورد فرم ج پاسخ داده شده است.

وی از رفع تصرف 5 مورد اراضی دولتی و شرکت در بیش از 10 جلسه دادرسی خبر داد و مطرح کرد:  واگذاری زمین برای احداث مسجد، دبستان و خانه سالمندان به ادارات مربوطه در حال اقدام است.

این مسئول افزود: بازدید و نظارت بر ادامه ساخت و ساز و تکمیل واحدهای تعاونی مهر بسیجیان و رزمندگان و حل مشکلات اعضای تعاونی همچنان ادامه دارد.

خواندن 168 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.