پنج شنبه, 21 آذر 1398 19:35

مسئول دفتر هیات نظارت شورای نگهبان آبیک اعلام کرد : نظارت 320 نیروی شورای نگهبان آبیک بر 80 صندوق رای در شهرستان/ اسامی 8 کاندیدای آبیکی برای انتخابات مجلس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


خبرگزاری آریا - سرزارع از نظارت 320 نیروی شورای نگهبان آبیک بر 80 صندوق رای در انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی در اسفندماه امسال خبر داد.  

به گزارش خبرگزاری آریا هوشنگ سرزارع  مسئول دفتر هیات نظارت شورای نگهبان شهرستان آبیک در نشستی خبری که با حضور آقایان عین الله زارع نژاد و حیدرعلی صالحی از مسئولان ستادی این هیات در آبیک و اصحاب رسانه شهرستان  برگزار شد اظهار داشت: در انتخابات اسفندماه امسال 320 ناظر شورای نگهبان در آبیک از آرای مردم صیانت خواهند کرد. 
سرزارع اظهار کرد: در این راستا 10 نیروی ستادی در دفتر هیات نظارت شهرستان  مستقر هستند و بین 10 تا 20 نیروی ذخیره نیز پیش بینی شده است.

مسئول دفتر شورای نگهبان شهرستان آبیک گفت: هشت نفر از شهرستان آبیک برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس  در حوزه قزوین، آبیک و البرز ثبت نام کرده‌اند.

سرزارع مسعود طالبی، حشمت‌الله کوثری، اسماعیل عظیمی، هادی طاهری و علی علیخانی را از کاندیداهای انتخابات مجلس از شهرستان آبیک ذکر کرد و افزود: محمد محمدی، داریوش فلاح زیارانی و سیاوش میرزایی از دیگر کاندیداها هستند.

وی تعداد صندوق‌های آرا برای انتخابات اسفند ماه را حدود 80 صندوق ذکر  و اظهار کرد: از سوی هیات نظارت برای هر صندوق، رای 4 نیرو در نظر گرفته شده که برای شعب پرازدحام بین 5 تا 6 نیرو پیش بینی شده است.

وی افزود: برای هر سه ناظر یک ناظر و برای هر 10 صندوق، یک سر ناظر برای انتخابات در نظر گرفته شده است.

مسئول دفتر شورای نگهبان شهرستان آبیک تعداد نیروهای هیات نظارت در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس را 320 نفر دانست و ادامه داد: 10 نفر از تعداد نیروهای ستادی انتخابات از دفتر نظارت هستند و بین 10 تا 20 نیروی ذخیره پیش بینی شده است.

سرزارع اضافه کرد: در انتخابات ریاست جمهوری و خبرگان رهبری، دادستان عضو هیات اجرایی بود که در انتخابات مجلس عضو این هیات نبود اما  در انتخابات مجلس امسال دادستان به عنوان عضو حقوقی هیات اجرایی برای جلوگیری از تخلفات و نظارت بیشتر تعیین شده است.

وی اضافه کرد: اخلاق انتخاباتی در انتخابات باید پررنگتر و بیشتر رعایت شود و حضور حداکثری و پرشور مردم در پای صندوق‌های رای موجب تثبیت و بیمه شدن انقلاب می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: یک دوره آموزشی به صورت فشرده و یک روزه برای ناظران و ناظر مسئولان این دوره انتخابات برگزار می‌شود.

خواندن 110 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.