چهارشنبه, 20 آذر 1398 20:58

اینانلو بیان کرد: شناسایی ۱۱ املاک مازاد آموزش و پرورش آبیک در روستاها

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک گفت: ۱۱ املاک مازاد آموزش و پرورش شهرستان آبیک در روستاها شناسایی شده که در ۷ روستا، بیش از یک واحد آموزشی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علیرضا اینانلو در جلسه شورای آموزش و پرورش  شهرستان آبیک اظهار کرد: طبق بررسی و شناسایی صورت گرفته از املاک مازاد آموزش و پرورش شهرستان آبیک، مشخص شد در ۱۱ روستا املاک مازاد وجود دارد.

وی افزود: در روستاهای خطایان، زاغه، محمودیان، انجیلاق، حاجی تپه و دارالسرور و چناسک بیش از یک واحد آموزشی وجود دارد و  مابقی دارای یک مدرسه بلااستفاده هستند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک ادامه داد: ۱۰۰ درصد وجوه حاصله از فروش املاک مازاد صرف احداث و توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی می‌شود.

اینانلو اضافه کرد: شهرستان آبیک در زمینه میانگین نمرات در امتحانات نهایی خرداد ماه امسال مقام نخست را در استان قزوین کسب کرده و در کنکور هم وضعیت بسیار خوبی نسبت به سالهای گذشته داشته که با همت و تلاش معلمان تحقق یافته است.

وی خاطرنشان کرد: پیگیر پروژه های آموزشی در شهرکهای بعثت و فردوس شهر آبیک و مدرسه خیرساز سماییان هستیم و برای سال تحصیلی آینده به این مدارس نیاز داریم.

این مسئول تصریح کرد: مقرر شده بود در ۶ ماهه نخست امسال یادواره شهدای دانش آموز ویژه شهید بهمن بیگ زاده برگزار شود که تاکنون این مهم تحقق نیافته است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک افزود: تلاش می‌شود تعدادی از مدارس شهرستان آبیک به نام شهدا مزین شود که امسال این امر اجرایی شده است.

خواندن 90 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.