یکشنبه, 17 آذر 1398 21:20

شهردار جدید آبیک: رعایت قوانین و انضباط مالی در اولویت کاری شهرداری آبیک است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


شهردار جدید آبیک گفت: رعایت قوانین وانضباط مالی در اولویت کاری شهرداری آبیک قرار می‌گیرد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، مرتضی کشاورز کلهر گفت: برای پیشبرد امور شهری نیازمند کمک تمام مسئولان دستگاه‌ها هستیم و از نظرات و انتقادات سازنده در راستای توسعه شهری استقبال کرده و دست هرکسی را در این زمینه به گرمی می‌فشاریم.

وی افزود: کیفی‌سازی نیروهای شهرداری، پیگیری بدهی 22 میلیارد تومانی شهرداری، پیگیری معوقات چند ماه حقوق و بیمه عقب افتاده پرسنل و کارگران خدمات شهری و فضای سبز در دستور کار قرار گرفته و پیگیری‌ها در این زمینه به طور جدی صورت می‌گیرد.

شهردار جدید آبیک با بیان اینکه نیازمند مساعدت و کمک تمام دستگاه‌های شهرستان آبیک هستیم، اظهار کرد: رعایت قوانین  و انضباط مالی در اولویت کاری شهرداری آبیک قرار می‌گیرد.

 کلهر اضافه کرد: جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، مشارکت مردم درتوسعه شهر، توزیع متوازن خدمات شهری و توجه ویژه به مسائل زیست محیطی و بهداشتی، اراضی قولنامه‌ای، سیستم فاضلاب، ساماندهی سدمعابر و دیگر مسائل شهری از برنامه‌های تعریف شده و در دستور کار شهرداری محسوب می‌شود.

وی از مسئولان استان قزوین خواست، توجه بهتر و بیشتری به شهرداری آبیک داشته باشند و در تخصیص اعتبارات این شهر از حوزه بازآفرینی نگاه ویژه ای داشته باشند.

شهردار آبیک بیان کرد: به کار جمعی اعتقاد دارم و با توان مضاعف برای عمرانی و آبادانی این شهر گام  برمی‌دارم.

در این مراسم از خدمات ابوالفضل خلیلی سرپرست 6 ماهه شهرداری آبیک با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.

خواندن 101 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.