یکشنبه, 17 آذر 1398 21:11

دادستان آبیک: حمایت قانونی از سرمایه‌گذاران حوزه گسترش و زیباسازی در شهر آبیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک گفت: از سرمایه‌گذارانی که تمایل برای گسترش و زیباسازی شهر آبیک دارند، حمایت قانونی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سعید احمدزاده یکشنبه 17 آذر در مراسم معارفه شهردار جدید شهر آبیک افزود: یکی از معضلات موجود در شهر آبیک، وجود پروژه‌های نیمه تمام است که از دور و نزدیک بر عملکرد مدیریت شهری در این زمینه گلایه وجود دارد.

وی افزود: از مدیریت شهری آبیک درخواست می‌شود پروژه‌های نیمه تمام را به اتمام برسانند و کارنامه خوبی را از خود بر جای بگذارند.

دادستان‌عمومی و انقلاب شهرستان آبیک با بیان اینکه برخی ساخت و سازها در شهر آبیک نابسامان شده ادامه داد: بعضا افراد تمایل دارند در شهر آبیک سرمایه‌گذاری کنند که به نحو قانونی از آنان حمایت هم صورت می‌گیرد چرا که در توسعه و زیباسازی شهر می‌توانند نقش بسزایی ایفا کنند.

احمدزاده اضافه کرد: اگر متوجه شویم که شخصی در روند خدمات‌رسانی به مردم اخلال ایجاد کند با شخص خاطی برخورد می‌شود و در صورت خدمت صادقانه مسئولان به مردم، حمایت لازم هم انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از مدیریت شهری آبیک درخواست می‌شود در ایجاد شور و هیجان‌بخشی مردم برای مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رأی نقش بسزایی ایفا کنند تا انتخابات پرشور و گسترده باشیم.

این مسئول قضایی تصریح کرد: تمام قد از مدیریت شهری آبیک که در راستای اهداف بلند مدیریت شهری و شهرستانی گام بردارد، حمایت می‌شود این در حالی است که شهردار جدید آبیک علاوه بر اشرافیت بر شهر آبیک، فردی پرتوان، دلسوز و پرتلاش هستند.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان آبیک بر ساماندهی آشفته بازارهای موجود در شهر آبیک، افزایش سرانه فضای سبز و سر و سامان بخشیدن به ساخت و سازها تاکید کرد.

احمدزاده بر تعامل و همراهی شورای شهر و دستگاه‌های مختلف شهرستان آبیک با شهردار جدید آبیک تاکید کرد.

خواندن 194 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.