یکشنبه, 10 آذر 1398 15:47

دادستان آبیک خبر داد: راه اندازی سامانه اعلام فساد در شهرستان آبیک ؛ به زودی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


خبرگزاری آریا- سعید احمدزاده از راه اندازی سامانه اعلام فساد در شهرستان آبیک خبر داد. 
سعید احمدزاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آریا اظهار داشت : در راستای اهداف متعالی نظام ، وظایف دستگاه قضایی و تاکیدات ریاست محترم قوه قضاییه برای مبارزه با فساد و پیشگیری از وقوع جرم و فساد در جامعه ، دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آبیک اقدام به راه اندازی سامانه اعلام فساد می نماید. بدین نحو که مردم مطلع از فساد در ادارات، نهادها و مجموعه‌های مختلف در سطح شهرستان آبیک می توانند با اعلام موضوع فساد و ارائه اطلاعات مربوطه به شماره پیامگیر دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آبیک در این راستا گام بردارند.
وی افزود: مورد تاکید است که تمامی پیام های شهروندان با حفظ محرمانه بودن هویت ارسال کنندگان پیگیری و رسیدگی قضایی خواهد شد .
دادستان آبیک اظهار داشت: هر سه ماه یکبار آخرین وضعیت دریافت اطلاعات و رسیدگی ها و نتایج مربوطه به اطلاع عموم مردم و شخص اعلام کننده فساد خواهد رسید.
احمدزاده در پایان  اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته این سامانه به زودی رونمایی و آغاز به کار می نماید و مردم شریف شهرستان آبیک می توانند موارد اعلامی خود را به شماره پیامگیری که اعلام خواهد شد ارسال و از همین طریق پیگیر نتیجه آن باشند.

خواندن 121 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.