شنبه, 11 آبان 1398 22:56

در جلسه شورای اداری آبیک مطرح شد: عایدی از استمهال وام ها نصیب کشاورزان نشده/گلایه از افزایش تعرفه مالیات بر ارزش افزوده آب کشاورزی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها


رئیس شورای شهرستان آبیک گفت: رئیس شورای شهرستان آبیک با گلایه از گذشت یک سال از موضوع استمهال وامهای کشاورزان گفت: عایدی نصیب کشاورزان نشده است.

 

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین از قزوین، نجات علی مافی در جلسه پیش از ظهر امروز شورای اداری شهرستان آبیک اظهار کرد: یک سال آزگار از استمهال وامهای سال پیش گذشته و نه تنها چیزی عاید کشاورزان نشده بلکه قراردادها تمدید هم شد این در حالی است که ارائه برنامه توسط مسئولین صورت می‌گیرد و اجرای آنها بر عهده کشاورزان است‌.

 

وی افزود: آلایندگی کارخانه سیمان و نیروگاه شهید رجایی و غیره از سویی و افزایش دامداری ها از سوی دیگر موجب ویرانی و خرابی آبیک شده‌اند .

 

رئیس شورای شهرستان آبیک ادامه داد: مقابل روستای قزانچال بخش بشاریات دامداری بزرگی فعال است که هیچ سودی برای روستاییان ندارد؛ این دامداری خوراک دام خود را از استان های مختلف تامین می‌کند و از محصول کشاورزان آبیک خریداری نمی کند.

 

مافی با گلایه از افزایش تعرفه مالیات بر ارزش افزوده آب کشاورزی اضافه کرد: پروسه زمانی برخی ادارات و رجوع برای پیگیری کارها موجب شده کشاورزان هزینه‌های هنگفت و کمرشکنی پرداخت کنند که پرداخت جرایم دولت جای سوال دارد.

 

وی با اشاره به زمان کاشت و برداشت کشاورزان خاطرنشان کرد: با تغییر سامانه سوخت، کشاورزان با مشکل مواجه شده بودند و اختصاص سوخت سه ماهه شده بود که با همکاری استانداری قزوین به دوره یک ماهه رسیده است.

 

این مسئول تصریح کرد: محصول کشاورزان روی زمین مانده و نمی‌توانند با تراکتور نسبت به ورود به زمین کشاورزی اقدام کرد.

 

این مسئول تصریح کرد: برنامه های کشاورزان با قلم مسئولین از پشت میز نوشته می‌شود اما کشاورزان هیچ اختیاری از خود ندارند و از سوی دستگاه‌های مختلف تحت نظارت قرار دارند

خواندن 99 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.