شنبه, 11 آبان 1398 15:27

رحمانی در گفت وگو با ایلنا خبر داد: معرفی واحد صنعتی تخلیه پسماند البرزی به دستگاه قضایی آبیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار آبیکی ها 


رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان آبیک از معرفی واحد صنعتی تخلیه پسماند البرزی به دستگاه قضایی این شهرستان خبر داد.

 

امید رحمانی روزجمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهارکرد: یک واحد صنعتی تولیدکننده چینی‌های سرویس‌های بهداشتی از شهرستان البرز استان قزوین که در حوالی رودخانه انجیلاق شهرستان آبیک اقدام به تخلیه پسماندهای صنعتی کرده بود، به دستگاه قضایی معرفی شد.

 

وی افزود: این واحد صنعتی که بیش از ۲۰ سال اقدام به تخلیه پسماندهای صنعتی در کنار رودخانه انجیلاق کرده بود، شناسایی و با همکاری اداره کل حفاظت از محیط زیست استان قزوین مکاتبه صورت گرفت.

 

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان آبیک ادامه داد: به دلیل اینکه این واحد صنعتی در مرز شهرستان‌های آبیک و البرز قرار گرفته است، موضوع به اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان البرز اطلاع داده شد و اخطارهای لازم صادر شد اما اقدامی از سوی این واحد صورت نگرفت.

 

رحمانی اضافه کرد: به دلیل قرار داشتن واحد مذکور، شکایت از این واحد در دستور کار اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان آبیک قرار گرفت و به مرجع قضایی معرفی شد.

 

وی خاطرنشان کرد: از واحد صنعتی مذکور به دلیل تمکین نکردن به اخطارهای صادره از سوی اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان البرز و عدم انجام تعهدات، به دستگاه قضایی شهرستان آبیک معرفی کردیم

خواندن 82 دفعه
عضویت
مرا به خاطر بسپار

جستجوی کاربران

  • فقط اعضاء با آواتار
  • یکی بودن همه معیار
  • یکی بودن هر معیار

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آبیکی ها می باشد.